Zapraszamy Państwa do udziału w akcji „Posadź drzewo wolności w 100-lecie niepodległości” organizowanej przez portal Opowiecie.info. Jej głównym celem jest posadzenie drzew w każdej gminie powiatu opolskiego, co uzasadniamy potrzebą poprawy jakości powietrza w naszym regionie.

Każdy z Państwa może dołączyć do naszej akcji – my zapewniamy sadzonki oraz narzędzia. Jedyne, co musicie zrobić, to chcieć zasadzić własne drzewo i przyczynić się do rozwoju środowiska w naszym regionie. Jeśli w Państwa okolicy jest miejsce, w którym mogłoby rosnąć jedno z naszych drzew, zapraszamy do kontaktu z redakcją.

Oficjalne rozpoczęcie akcji odbędzie się 21 kwietnia 2018 roku podczas pikniku ekologicznego w Dobrzeniu Wielkim.

Przyda nam się każdy gest dobrej woli, ręce do pomocy oraz dobre pomysły. Jeśli wiecie, jak poprawić nasze działanie lub jak możemy je rozwinąć – jesteśmy otwarci na propozycje. „Środowisko ponad wszystko” to hasło, które przyświeca nam podczas planowania nowych inicjatyw ekologicznych.

Jeśli chcielibyście do nas dołączyć, zapraszamy do kontaktu!

Email: info@opowiecie.info
Tel. 77 400 79 32
Adres: Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 40 (nad apteką).

Napiszcie, zadzwońcie, przyjdźcie i posadźcie z nami swoje własne drzewo!

Posadź drzewo wolności w 100-lecie niepodległości

Partnerzy wydarzenia: Starostwo powiatowe w Opolu, Opolska Izba Gospodarcza.

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

O Autorze

Sekretarka, grafik, menadżer - w portalu Grupa Lokalna Balaton, a obecnie Opowiecie.info od 2016 roku. Prywatnie absolwentka kierunku Ekonomia na Politechnice Opolskiej. Wyznaje w życiu zasadę "Nic nie dzieje się przypadkiem". Zawsze uśmiechnięta optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych, zarówno w pracy jak i życiu codziennym.