Wybierz się na poszukiwanie Kamienia Filozoficznego, o którym nie słyszał nawet sam Harry Potter! Wydarzenie odbywa się tylko w dniu 27 kwietnia, zbierz drużynę i wyrusz na poszukiwania.

Ta oparta na oryginalnym pomyśle i scenariuszu zabawa to po części gra terenowa, a po części escape room. Została zaprojektowana jako atrakcja dla rodzin oraz dorosłych, którzy kochają zagadki, magię i świat z książek J.K. Rowling.

Zbierz drużynę i wyrusz na poszukiwania

Pięcioosobowe grupy uczestników na początku przygody zostaną wyposażone we wszystkie przedmioty, które będą im potrzebne, by odkryć tajemnicę Kamienia Filozoficznego. Reszta zależeć będzie już tylko od nich. Spostrzegawczość, inteligencja i dobra współpraca między czarodziejami będą musiały być na najwyższym poziomie, aby mogli oni odnaleźć i rozwiązać wszystkie zagadki czekające na nich w Zakazanym Lesie.

Zagadki są intrygujące i wymagają logicznego myślenia. Są skierowane dla dorosłych i młodzieży (od 12 roku). Młodsze dzieci również będą się dobrze bawić jeżeli dorośli będą je wspierać.

Czy jesteś gotów, by stawić czoła wyzwaniu, jakim jest poszukiwanie Kamienia Filozoficznego?
Poszukiwanie trwa od 1,5 do 2 godzin. Jednocześnie na trasie może przebywać wiele różnych grup.

Wydarzenie odbywa się tylko w dniu 27 kwietnia 2024 r.

Gra odbywać się będzie niezależnie od warunków pogodowych.

Poszukiwanie Kamienia Filozoficznego na zamku w Mosznej

*Materiał partnera

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Zawsze Pewnie, Zawsze Konkretnie