Zbliżają się wybory do Parlamentu Europejskiego. Przedstawiamy aktualne adresy lokali wyborczych dla mieszkańców powiatu.

Gmina Chrząstowice:

  • Sołectwo: Chrząstowice, Publiczna Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 1, 46-053 Chrząstowice
  • Sołectwa: Dębska Kuźnia, Niwki, Publiczna Szkoła Podstawowa, Dębska Kuźnia ul. Wiejska 53, 46-053 Chrząstowice
  • Sołectwa: Dąbrowice, Dębie, Falmirowice, Publiczna Szkoła Podstawowa, Dębie ul. Wiejska 18, 46-053 Chrząstowice
  • Sołectwo: Daniec, Klub Wiejski, Daniec ul. Dąbrowicka 4, 46-053 Chrząstowice
  • Sołectwa: Lędziny, Suchy Bór, Świetlica Wiejska, Suchy Bór ul. Szkolna 2, 46-053 Chrząstowice

Gmina Dąbrowa:

  • Sołectwo Dąbrowa, Świetlica wiejska, ul. Ks. prof. J. Sztonyka 19a, 49-120 Dąbrowa
  • Sołectwo Chróścina, Publiczna Szkoła Podstawowa w Chróścinie, ul. Niemodlińska 8d, 46-073 Chróścina
  • Sołectwa: Narok, Niewodniki, Publiczna Szkoła Podstawowa w Naroku, ul. Szkolna 19, 49-120 Narok
  • Sołectwo Ciepielowice, Świetlica wiejska, ul. Długa 18a, 49-120 Ciepielowice
  • Sołectwo: Lipowa, Nowa Jamka, Świetlica wiejska, ul. Kwiatowa 25a, 49-120 Nowa Jamka
  • Sołectwa: Prądy, Siedliska, Budynek socjalno-administracyjny, ul. Sportowa 18, 49-120 Prądy
  • Sołectwo Mechnice, Pawilon sportowy, ul. Strażacka 6a, 46-073 Mechnice
  • Sołectwo Karczów, Świetlica wiejska, ul. Szkolna 2, 49-120 Karczów
  • Sołectwo Skarbiszów, Świetlica wiejska, Opolska 52, 49-120 Skarbiszów
  • Sołectwo Żelazna, Świetlica wiejska, Opolska 58, 49-120 Żelazna

Gmina Dobrzeń Wielki:

  • Sołectwo Chróścice, Publiczna Szkoła Podstawowa, ul. Powstańców Śląskich 1, 46-080 Chróścice
  • Sołectwo Dobrzeń Mały, Zespół Szkół, Dobrzeń Mały ul. Opolska 87, 46-081 Dobrzeń Wielki
  • Sołectwo Dobrzeń Wielki (część obejmująca ulice: Asnyka, Brzozowa, Chopina, Dąbrowskiego, Drzymały, Dworcowa, Herberta, Jagiellonów, Jana Sobieskiego, Jańskiego, Jodłowa, Kani, Kochanowskiego, Konopnickiej, Kopernika, Korfantego, Kościuszki, Krasickiego Ignacego, Leśna, Ligonia, Mehla, Mickiewicza, Miłosza, Namysłowska – część od nr 47 do końca, Osieckiej, Piaskowa, Piastowska, Prusa, Reja, Sienkiewicza, Sokołów, Sosnowa, Sportowa, Stawy, Świerkowa, Świętego Rocha, Tuwima, Zapolskiej, Żeromskiego), Zespół Szkół, ul. Namysłowska 94, 46-081 Dobrzeń Wielki
  • Sołectwo Dobrzeń Wielki (część obejmująca ulice: 22 Lipca, Aleja Księdza Kraika, Boczna, Bolesława Chrobrego, Dambonia, Dratwy, Fiołkowa, Irysowa, Knosały, Koraszewskiego, Kościelna, Krótka, Ks. Fiecka, Księdza Poziemby, Księdza Scheitzy, Kubisów, Kwiatowa, Liliowa, Matejki, Miarki, Miła, Młyńska, Morcinka, Namysłowska – część od nr 1 do nr 46, Nowa, Nowowiejska, Opolska, Osiedlowa, Osiniec, Polna, Powstańców Śląskich, Reymonta, Rudzina, Słoneczna, Strzelców Bytomskich, Topolowa, Tulipanowa, Wrocławska, Wspólna, Wyszyńskiego, Zbożowa oraz Osiedle Energetyk), Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi, ul. Kościelna 3, 46-081 Dobrzeń Wielki
  • Sołectwo Kup, Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. 1 Maja 6a, 46-082 Kup
  • Stobrawskie Centrum Medyczne Sp. z o. o. z siedzibą w Kup-Szpital w Kup, Stobrawskie Centrum Medyczne Sp. z o. o. z siedzibą w Kup-Szpital w Kup, ul. Miarki 14, 46-082 Kup

Gmina Komprachcice:

  • Sołectwo: Komprachcice, Urząd Gminy w Komprachcicach, ul. Kolejowa 3, 46-070 Komprachcice
  • Sołectwa: Osiny, Dziekaństwo, Świetlica w Osinach, Osiny ul. Opolska 20, 46-070 Komprachcice
  • Sołectwo: Ochodze, Publiczna Stowarzyszeniowa Szkoła Podstawowa w Ochodzach, Ochodze ul. Opolska 34, 46-070 Komprachcice
  • Sołectwo: Domecko, Publiczna Szkoła Podstawowa w Domecku, Domecko ul. Opolska 52, 46-070 Komprachcice
  • Sołectwo: Polska Nowa Wieś, Publiczna Szkoła Podstawowa w Polskiej Nowej Wsi, Polska Nowa Wieś ul. Lipowa 56, 46-070 Komprachcice
  • Sołectwo: Wawelno, Publiczna Szkoła Podstawowa w Wawelnie, Wawelno ul. Nowowiejska 14, 46-070 Komprachcice

Gmina Łubniany:

  • Sołectwo : Brynica, Publiczna Szkoła Podstawowa w Brynicy, Brynica ul. Powstańców Śląskich 47, 46-024 Łubniany
  • Sołectwa: Jełowa, Kobylno, Grabie, Publiczna Szkoła Podstawowa w Jełowej, Jełowa ul. Wolności 15, 46-024 Łubniany
  • Sołectwo: Biadacz, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Bosko w Luboszycach, Biadacz ul. Szeroka 12, 46-022 Luboszyce
  • Sołectwa: Kępa, Luboszyce, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Bosko w Luboszycach, ul. Szkolna 4, 46-022 Luboszyce
  • Sołectwo: Kolanowice, Świetlica Wiejska, Kolanowice ul. Sportowa 1, 46-024 Łubniany
  • Sołectwa: Dąbrówka Łubniańska, Łubniany, Masów, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Łubnianach, ul. Opolska 51, 46-024 Łubniany

Gmina Murów:

  • Sołectwa: Bukowo, Dębiniec, Świetlica Wiejska, Dębiniec ul. Wiejska 36, 46-030 Murów
  • Sołectwa: Grabczok wraz z przysiółkiem Mańczok, Okoły wraz z przysiółkami Czarna Woda i Kupilas, Murów-część obejmująca ulice: Lipowa i Myśliwska, Publiczna Szkoła Podstawowa-świetlica szkolna, ul. Wolności 22, 46-030 Murów
  • Sołectwo Murów-część obejmująca ulice: Dworcowa, Kolejowa, Krótka, Księdza Soremby, Nowa, Parkowa, Polna, Robotnicza, Słoneczna, Tartaczna, Wolności, Publiczna Szkoła Podstawowa-sala gimnastyczna, ul. Wolności 22, 46-030 Murów
  • Sołectwo Zagwiździe, Świetlica Wiejska, Zagwiździe ul. Lipowa 1, 46-030 Murów
  • Sołectwa: Grabice wraz z przysiółkiem Kęszyce, Wieś Święciny, Młodnik, Sołectwo Radomierowice, Świetlica Wiejska, Radomierowice ul. Wolności 24, 46-030 Murów
  • Sołectwo Stare Budkowice wraz z przysiółkiem Morcinek i kolonią Wojszyn, Publiczna Szkoła Podstawowa-świetlica szkolna, Stare Budkowice ul. Wołczyńska 14, 46-030 Murów
  • Sołectwa: Kały, Nowe Budkowice, Publiczna Szkoła Podstawowa-sala gimnastyczna, Stare Budkowice ul. Wołczyńska 14, 46-030 Murów

Gmina Niemodlin:

  • Miasto Niemodlin, ulice: Bohaterów Powstań Śląskich (nr nieparzyste), Daszyńskiego, Korfantego, Nowa, Słoneczna, Szkoła Podstawowa Nr 2 (sala gimnastyczna), ul. Rynek 55a, 49-100 Niemodlin
  • Miasto Niemodlin, ulice: 700 – lecia Niemodlina, Boczna, Bohaterów Powstań Śląskich (nr parzyste), Brzeska, Podgórna, Zielona, Rynek od nr 28 do nr 54, Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Szkolna 5, 49-100 Niemodlin
  • Miasto Niemodlin, ulice: Drzymały, Kilińskiego, Krótka, Lompy, Lwicka, Lwowska, Podwale, Poprzeczna, Rynek od nr 1 do 27A i od nr 55 do końca, Strażacka, Spółdzielcza, Szewska, Szkolna, Zamkowa, Publiczne Przedszkole Nr 1 “Bajka”, ul. Kilińskiego 31, 49-100 Niemodlin
  • Miasto Niemodlin, ulice: Aleja Wolności, Mickiewicza, Reymonta od nr 1 do nr 12, Świętojańska, Wojska Polskiego, Wyzwolenia, Szkoła Podstawowa Nr 1 (świetlica szkolna), ul. Reymonta 9, 49-100 Niemodlin
  • Miasto Niemodlin, ulice: Mikołaja Reja, Tysiąclecia, Żeromskiego, miasto Niemodlin, osiedle: Osiedle Piastów, Szkoła Podstawowa Nr 1 (sala gimnastyczna), ul. Reymonta 9, 49-100 Niemodlin
  • Miasto Niemodlin, ulice: Bolesława Prusa, Elizy Orzeszkowej, Fryderyka Chopina, Grażyny Bacewicz, Henryka Sienkiewicza, Henryka Wieniawskiego, Ignacego Paderewskiego, Jana Kochanowskiego, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Karola Szymanowskiego, Marii Dąbrowskiej, Marii Konopnickiej, Mieczysława Karłowicza, Reymonta od nr 13 do końca, Spacerowa, Sportowa, Stanisława Moniuszki, Witolda Lutosławskiego, Wiolinowa, Ośrodek Sportu i Rekreacji (hala sportowa), ul. Reymonta 11, 49-100 Niemodlin
  • Miasto Niemodlin, ulice: Brzozowa, Dębowa, Dworcowa, Gazowa, Gościejowicka, Klonowa, Lipowa, Opolska, Parkowa, Podmiejska, Polna, Słowackiego, Ośrodek Sportu i Rekreacji (rotunda na stadionie), ul. Sportowa 1, 49-100 Niemodlin
  • Sołectwa: Brzęczkowice, Lipno, Piotrowa, Sady, Wydrowice, Ośrodek Kultury, ul. Mikołaja Reja 1, 49-100 Niemodlin
  • Sołectwa: Grabin, Jaczowice, Jakubowice, Świetlica wiejska przy Remizie OSP, ul. Nyska 80, 49-100 Grabin
  • Sołectwo Góra wraz z przysiółkiem Góra, Mała Góra, sołectwa: Krasna Góra, Rogi, Roszkowice, Tarnica, Tłustoręby, Szkoła Podstawowa (sala gimnastyczna), Rogi 10a, 49-156 Rogi
  • Sołectwo Gracze, ulice: Kolonia Duża, Kolonia Leśna, Kolonia Robotnicza, Kręta, Niemodlińska, Polna, Szkoła Podstawowa (sala nr 1), ul. Niemodlińska 21, 49-156 Gracze
  • Sołectwo Gracze, ulice: Bazaltowa, Sportowa, Szkoła Podstawowa (sala nr 6), ul. Niemodlińska 21, 49-156 Gracze
  • Sołectwo Gościejowice wraz z przysiółkiem: Gościejowice, Gościejowice Małe, sołectwa: Rzędziwojowice, Szydłowiec Śląski, Świetlica wiejska, Gościejowice 4, 49-100 Gościejowice
  • Sołectwo Grodziec-wsie: Grodziec, Grodziec Drugi, sołectwa: Michałówek, Sosnówka, Świetlica wiejska, Grodziec 13a, 49-100 Grodziec
  • Sołectwa: Magnuszowice, Magnuszowiczki, Molestowice, Radoszowice, Rutki, Sarny Wielkie, Remiza OSP, ul. Niemodlińska 50, 49-156 Gracze

Gmina Ozimek:

  • Miasto OZIMEK ulice: Adama Mickiewicza, Częstochowska, księdza Kałuży, Dom Kultury, ul. księdza Kałuży 4, 46-040 Ozimek
  • Miasto OZIMEK ulice: Lipowa, ks. Jana Dzierżona, Opolska, Plac Europejski, Powstańców Śląskich, Romana Dmowskiego, Przedszkole Publiczne nr 4, ul. Romana Dmowskiego 1, 46-040 Ozimek
  • Miasto OZIMEK ulice: Janusza Korczaka, Juliusza Słowackiego, Zespół Szkół, ul. Częstochowska 24, 46-040 Ozimek
  • Miasto OZIMEK ulice: Bukowa, Cmentarna, Dębowa, gen. Władysława Sikorskiego, Jesionowa, Leśna, Modrzewiowa, Sosnowa, Świerkowa, Wyzwolenia, Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Janusza Korczaka 12, 46-040 Ozimek
  • Sołectwo Nowa Schodnia, Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Daniecka 12A, 46-040 Ozimek
  • Sołectwa: Antoniów, Jedlice, Szkoła Podstawowa, Antoniów ul. Powstańców Śląskich 17, 46-040 Ozimek
  • Sołectwo Biestrzynnik, Świetlica wiejska, Biestrzynnik ul. Ozimska 18, 46-043 Ozimek
  • Sołectwo Dylaki, Szkoła Podstawowa, Dylaki ul. Szkolna 5, 46-043 Ozimek
  • Sołectwa: Grodziec, Chobie, Mnichus, SiedzibaŚwietlica wiejska, Grodziec ul. Częstochowska 115 A, 46-040 Ozimek
  • Sołectwo Krasiejów, Szkoła Podstawowa, Krasiejów ul. Szkolna 5, 46-040 Ozimek
  • Sołectwo Schodnia, Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej, Schodnia ul. Ks. Piotra Gołąba 19, 46-040 Ozimek
  • Sołectwo Szczedrzyk, Świetlica wiejska, Szczedrzyk Plac 1 Maja 9, 46-042 Ozimek
  • Sołectwo Pustków, Budynek byłej Szkoły Podstawowej, Pustków ul. Ozimska 11a, 46-040 Ozimek
  • Miasto OZIMEK ulice: 1 Maja, 8 Marca, Krótka, Krzywa, Kwiatowa, Mikołaja Kopernika, Plac Wolności, Sportowa, Szpitalna, Żłobek Samorządowy, ul. księdza Kałuży 15, 46-040 Ozimek
  • Sołectwo Krzyżowa Dolina, Świetlica wiejska, Krzyżowa Dolina ul. Powstańców Śląskich 29, 46-040 Ozimek
  • Szpital Św. Rocha w Ozimku, Szpital Św. Rocha w Ozimku, ul. Częstochowska 31, 46-040 Ozimek

Gmina Popielów:

  • Sołectwa: Kaniów, Lubienia, Świetlica wiejska, Lubienia ul. Wiejska 38, 46-090 Popielów
  • Sołectwo Popielów (ulice Brzeska, Jakuba Kanii, Kamieniec, Klasztorna, Kościuszki, Kraszewskiego, Leger, Lipie Laski, Leśna, 1 Maja, Moniuszki, Ogrodowa, Odrzańska, Opolska, Podstawie, Poprzeczna, Powolnego, Śluza Zawada, Szkolna, Zajączka, Prusa, Zielona), Samorządowe Centrum Kultury, Turystyki i Rekreacji (sala nr 3), ul. Powstańców 34, 46-090 Popielów
  • Sołectwo Popielów (ulice Błonie, Brzozowa, Chopina, Dworcowa, Klonowa, Leśniczówka, Lipka, Lubieńska, Piastowska, Polna, Powstańców, Przyszłości, Sienkiewicza, Sosnowa, Spacerowa, Wolności, Wiatraki), Samorządowe Centrum Kultury, Turystyki i Rekreacji (sala widowiskowa), ul. Powstańców 34, 46-090 Popielów
  • Sołectwo Stare Siołkowice (ulice Biedaszka, Boczna, Błonie, Dolna, Górna, Jodłowa, Kopiec, Kowalska, Krótka, Mały Kopiec, Łąkowa, Michała, Nowa, Piaskowa, Powstańców Śląskich, Poprzeczna, Sosnowa, Warszawska, Wiatraki, Zajączka, Zacisze), Publiczna Szkoła Podstawowa (sala nr 3), ul. Michała 2, 46-083 Stare Siołkowice
  • Stare Siołkowice (ulice Klapacz, Łączna, 1 Maja, Młyńska, Nowa Młyńska, Piastowska, Pocztowa, Polna, Przyszłości, Słoneczna, Wacława, Wolności, Zamknięta, Zapłocie, Zielona, Żytnia, sołectwo Nowe Siołkowice), Publiczna Szkoła Podstawowa (sala nr 2), ul. Michała 2, 46-083 Stare Siołkowice
  • Sołectwo: Karłowice, Publiczna Szkoła Podstawowa (świetlica szkolna), ul. Kolejowa 9, 46-037 Karłowice
  • Sołectwa: Kurznie, Kuźnica Katowska, Publiczna Szkoła Podstawowa (sala nr 23), ul. Kolejowa 9, 46-037 Karłowice
  • Sołectwa: Popielowska Kolonia, Rybna, Stare Kolnie, Stobrawa, Świetlica wiejska, Stare Kolnie ul. Wiejska 2a, 46-090 Popielów

Gmina Prószków:

  • Sołectwa: Chrząszczyce, Folwark, Górki, Salka parafialna, Chrząszczyce ul. Opolska 32, 46-060 Prószków
  • Miasto Prószków ul. Akacjowa, ul. Daszyńskiego, ul. Josepha von Eichendorffa, ul. Kopernika, ul. Korfantego, ul. Kościuszki, ul. Leśna ul. Lipowa, ul. Ogrodowa, ul. Opolska, ul. Osiedle Leśne, ul. Powstańców, ul. Sportowa, ul. Szkolna, ul. Wiosenna, ul. Zamkowa, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bronisława Koraszewskiego w Prószkowie, ul. Szkolna 6, 46-060 Prószków
  • Sołectwa: Jaśkowice, Ligota Prószkowska, Publiczna Szkoła Podstawowa, Ligota Prószkowska ul. Szkolna 25, 46-060 Prószków
  • Sołectwa: Boguszyce, Chrzowice, Źlinice, Zespół Szkolno-Przedszkolny, Boguszyce ul. Opolska 17, 46-061 Prószków
  • Sołectwa: Zimnice Małe, Zimnice Wielkie, Świetlica Wiejska, Zimnice Wielkie ul. Opolska 47, 46-061 Prószków
  • Sołectwo Przysiecz, Sala przy stacji Caritas, Przysiecz ul. Szkolna 14, 46-060 Prószków
  • Sołectwa: Nowa Kuźnia, Złotniki, Świetlica wiejska, Złotniki ul. Opolska 40, 46-060 Prószków
  • Miasto Prószków: ul. Grunwaldzka, ul. Kasztanowa, ul. Ignacego Krasickiego, ul. Młyńska, ul. Osiedle, ul. Parkowa, ul. Partyzancka, ul. Piaskowa, ul. Polna, ul. Pomologia, ul. Rudnicka, ul. Rynek, ul. Słoneczna, ul. Stara Kuźnia, ul. Stawowa, ul. Szpitalna, ul. Zielona, Sala Gminnego Zarządu TSKN, ul. Zamkowa 2, 46-060 Prószków
  • Dom Pomocy Społecznej w Prószkowie, Dom Pomocy Społecznej w Prószkowie, ul. Zamkowa 8, 46-060 Prószków

Gmina Tarnów Opolski:

  • Sołectwo Kąty Opolskie, Szkoła Podstawowa, Kąty Opolskie ul. Szkolna 8, 46-050 Tarnów Opolski
  • Sołectwo Przywory, Publiczna Szkoła Podstawowa w Kątach Opolskich, Przywory ul. Krapkowicka 4, 46-050 Tarnów Opolski
  • Sołectwo Miedziana, Gminny Ośrodek Kultury-Filia Miedziana, Miedziana ul. Wiejska 68, 46-050 Tarnów Opolski
  • Sołectwo Kosorowice, Remiza OSP, Kosorowice ul. Opolska 9a, 46-050 Tarnów Opolski
  • Sołectwo Tarnów Opolski Ulice: Boczna, Celna, Cmentarna, Dworcowa, Fiołkowa, Inwalidzka, Kolejowa, Krokusowa, Krótka, Księdza Klimasa nr 1 – 10 (wszystkie numery) i 12 – 30 (numery parzyste), Księdza Klimasa 32 – 78 (numery parzyste), Leśna, Łączna, Miarki, Mickiewicza, Miodowa, Nakielska, Ogórkowa, Ogrodowa, Osiedlowa, Pardubicka, Poprzeczna, Powstańców Śląskich, Różana, Sienkiewicza, Skalna, Słoneczna, Słonecznikowa, Słowiańska, Ślepa, Świętego Jacka, Świętego Marcina, Torowa, Tulipanowa, Wapiennicza, Wąska, Wiśniowa, Wrzosowa, Żeromskiego, Remiza OSP, ul. Księdza Klimasa 9, 46-050 Tarnów Opolski
  • Sołectwo Tarnów Opolski Ulice: 1 Maja 1 – 18 (wszystkie numery), Chodury, Damrota, Działkowa, Glenska, Kani, Kochanowskiego, Kopernika, Koraszewskiego, Kościuszki, Księdza Klimasa 11 – 59 (numery nieparzyste), Kwiatowa, Lipcowa, Norwida, Nowa, Pasieczna, Piaskowa, Pieczarkowa, Polna, Słowackiego, Sosnowa, Tęczowa, Tuwima, Świętego Wojciecha, Zielona, Sołectwo Walidrogi, Publiczna Szkoła Podstawowa, ul. Kopernika 10, 46-050 Tarnów Opolski
  • Sołectwo Tarnów Opolski ulice: 1 Maja od nr 19 – do końca (wszystkie numery), Alicji, Borowa, Brzozowa, Dębowa, Julii, Korczaka, Księdza Klimasa od nr 61 – 79 (numery nieparzyste) i od nr 80 – do końca (wszystkie numery), Osiedle Zakładowe, Gminny Ośrodek Kultury, ul. Osiedle Zakładowe 7, 46-050 Tarnów Opolski
  • Sołectwo Nakło, Szkoła Podstawowa, Nakło ul. Strzelecka 51, 46-050 Tarnów Opolski
  • Sołectwo Raszowa, Remiza OSP, Raszowa ul. Ozimska 39, 46-050 Tarnów Opolski

Gmina Tułowice:

  • Sołectwo Szydłów, Świetlica Wiejska w Szydłowie, Szydłów ul. Kościelna 2, 49-130 Tułowice
  • Sołectwo Skarbiszowice, Świetlica Wiejska w Skarbiszowicach, Skarbiszowice 17, 49-130 Tułowice
  • Sołectwo Goszczowice, Świetlica Wiejska w Goszczowicach, Goszczowice 43a, 49-130 Tułowice
  • Sołectwo Ligota Tułowicka, Miasto Tułowice ulice: Boczna, Brzoskwiniowa, Dębowa, Gruszkowa, Jagodowa, Jaśminowa, Klonowa, Kościuszki, Kwiatowa, Malinowa, Morelowa, Ogrodowa, Opolska, Parkowa, Pocztowa, Różana, Słoneczna, Sportowa, Stawowa, Szpitalna, Wiązów, Wiśniowa, Zamkowa, Zespół Szkół w Tułowicach, ul. Zamkowa 1, 49-130 Tułowice
  • Sołectwo Tułowice Małe, Miasto Tułowice ulice: Betonowa, Ceramiczna 16, 16B, 16G, 16H, 18, Dworcowa, Elsnera 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, Kościelna, Niepodległości, Poprzeczna, Porcelanowa, Porcelitowa, 1 Maja, Przemysłowa, Przedszkolna, Szkolna, 1000Lecia, Wolności, Tułowicki Ośrodek Kultury w Tułowicach, ul. Porcelanowa 8, 49-130 Tułowice
  • Miasto Tułowice ulice: Ceramiczna Nr: 1, 1A, 1B, 1C, 2, 2A, 2B, 2C, 2D, 2E, 3, 3A, 3B, 3C, 4, 4A, 5, 5A, 5B, 5C, 6, 6A, 7, 7A, 7B, 7C, 8, 8A, 9, 9A, 9B, 9C, 10, 10A, 12, 12A, Elsnera Nr: 1A, 1B, 1C, 1D, 1E, 3A, 3B, 3C, 3D, 3E, 5A, 5B, 5C, 5D, 5E, 5F, Publiczna Szkoła Podstawowa w Tułowicach, ul. Porcelanowa 21, 49-130 Tułowice

Gmina Turawa:

  • Sołectwo Bierdzany, Szkoła Podstawowa, Bierdzany ul. Szkolna 1, 46-046 Ligota Turawska
  • Sołectwa: Kadłub Turawski, Rzędów, Szkoła Podstawowa, Kadłub Turawski ul. Główna 12, 46-046 Ligota Turawska
  • Sołectwo Kotórz Mały, SiedzibaBudynek byłej Szkoły Podstawowej, Kotórz Mały ul. 1 Maja 6, 46-045 Turawa
  • Sołectwo Ligota Turawska, Szkoła Podstawowa, ul. Główna 32, 46-046 Ligota Turawska
  • Sołectwo Osowiec z przysiółkiem Trzęsina, Szkoła Podstawowa, ul. Fabryczna 1, 46-023 Osowiec
  • Sołectwo: Turawa z przysiółkiem Marszałki, Urząd Gminy, ul. Opolska 39c, 46-045 Turawa
  • Sołectwo Zakrzów Turawski, Budynek byłej Szkoły Podstawowej, Zakrzów Turawski ul. Główna 20, 46-046 Ligota Turawska
  • Sołectwo Zawada, Szkoła Podstawowa, Zawada ul. Kolanowska 4, 46-022 Luboszyce
  • Sołectwo Węgry, Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej, Węgry ul. Opolska 11a, 46-023 Osowiec
  • Sołectwo Kotórz Wielki, Klub wiejski “Pod Lipą”, Kotórz Wielki Opolska 15, 46-045 Turawa
  • Oddział Zewnętrzny Aresztu Śledczego w Opolu, Oddział Zewnętrzny Aresztu Śledczego w Opolu, ul. Spacerowa 14, 46-045 Turawa

Dla nowych mieszkańców Opola również przygotowaliśmy listę lokali wyborczych:  https://opowiecie.info/nowe-dzielnice-opola-lokalu-wyborczego/

Udostępnij:

O Autorze

Sekretarka, grafik, menadżer - w portalu Grupa Lokalna Balaton, a obecnie Opowiecie.info od 2016 roku. Prywatnie studentka kierunku Ekonomia na Politechnice Opolskiej. Wyznaje w życiu zasadę "Nic nie dzieje się przypadkiem". Zawsze uśmiechnięta optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych, zarówno w pracy jak i życiu codziennym.

Wyłączono komentarze

SZANOWNI PAŃSTWO

Od 25 maja br. w Polsce obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie ich swobodnego przepływu oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Na naszym portalu używamy np. plików cookies (stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym użytkownika serwisu Opowiecie.info i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych serwisu Opowiecie.info). Zgodnie z RODO dane osobowe to wszystkie informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej (w tym imię i nazwisko, czy adres zamieszkania, adres e-mail, czy adres IP, zapisywane w plikach cookies). Administratorem danych osobowych, pozyskiwanych przez portal informacyjny WWW.OPOWIECIE.INFO jest OPOWIECIE.INFO Joanna Kołodziej, ul. Sokołów 3, 46-081 Dobrzeń Wielki NIP: 7541544353, REGON: 381405173.

Zapewniamy, że wszelkie pozyskiwane dane przez portal informacyjny Opowiecie.info lub przez naszych zaufanych partnerów przetwarzamy tylko w zakresie, na jaki zezwala RODO:
– gdy jest to niezbędne do zawarcia lub wykonania umowy;
– gdy wynika to z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią, np. w celu zapewnienia bezpieczeństwa usługi;
– gdy posiadamy dobrowolna zgodę użytkownika.
Odbywać się to będzie zawsze na podstawach prawnych, dopuszczalnych przez RODO.

Dane osobowe będą przetwarzane przez administratora – Blacharstwo Samochodowe Import Export Łukasz Kołodziej z siedzibą w Dobrzeniu Wielkim (zwane dalej Właścicielem), ul. Sokołów 3, 46-081 Dobrzeń Wielki, NIP: 754-13-75-270, REGON: 531127643 mogą zostać przekazane przez administratora zaufanym partnerom, którzy będą mogli je przetwarzać wyłącznie we wskazanym celu i zakresie. Zgodnie z RODO każdy z Państwa kto udzielił lub udzieli nam zgody na przetwarzanie danych osobowych, może ją w każdej chwili wycofać. Przysługuje Państwu także prawo żądania dostępu do nich, ich sprostowania lub usunięcia, prawo do ich przeniesienia, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego – GIODO.

W związku z pełnieniem obowiązków administratora Państwa danych osobowych stosujemy zabezpieczenia oraz procedury pomagające w bezpiecznym przetwarzaniu danych, miedzy innymi: witryna i wszystkie aplikacje internetowe korzystają z bezpiecznego protokołu zabezpieczonego certyfikatem SSL.

Jeżeli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie Waszych danych osobowych przez Blacharstwo Samochodowe Import Export Łukasz Kołodziej z siedzibą w Dobrzeniu Wielkim (zwane dalej Właścicielem), ul. Sokołów 3, 46-081 Dobrzeń Wielki, NIP: 754-13-75-270, REGON: 531127643 oraz naszych zaufanych partnerów, co związane jest z korzystaniem z treści na portalu WWW.OPOWIECIE.INFO, w celach marketingowych, analitycznych, w tym na ich przetwarzanie w plikach cookies i podobnych.  Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych jest dobrowolne.

Polityka prywatności   Polityka cookies