W czwartek (27 maja) o godzinie 17.00 do stanowiska straży pożarnej wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu na wiadukcie kolejowym przy ul. Jerzego i Ryszarda Kowalczyków w Opolu. Mercedes zapalił się w czasie jazdy.
W samochodzie jechało czterech mężczyzn. Na szczęście zdołali uciec z palącego się auta. Mercedes został zabezpieczony na parking przez pomoc drogową.
Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży z JRG 1 Opole i policję.
Fot. Mario











![Deszcz? Opolanie po raz kolejny zdali festiwalowy egzamin – cz. 4 [ZDJĘCIA] Deszcz? Opolanie po raz kolejny zdali festiwalowy egzamin – cz. 4 [ZDJĘCIA]](https://opowiecie.info/wp-content/uploads/2026/06/DSCN4575-214x140.jpg)