Marsz Nordic Walking, gry i zabawy dla najmłodszych, mecze siatkówki oraz koszykówki, a także ognisko. Festyn sportowo-rodzinny w Szczedrzyku już w najbliższą sobotę, 29 czerwca.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 9.45. Kwadrans później rusza marsz z kijkami. Swój udział w marszu można zgłosić w dniu imprezy do chwili rozpoczęcia. Dla startujących przewidziano nagrody oraz poczęstunek. Od 10.30 zaplanowano sportowe konkurencje dla dzieci. Chętni będą mogli pograć w siatkę lub spróbować swoich sił w grze w kosza.

Stowarzyszenie Przyjaciół Szczedrzyka, które jest organizatorem imprezy, zapowiada moc sportowych emocji, rodzinną integrację oraz wiele atrakcji. Festyn zakończy ognisko.

Festyn odbywa się w ramach zadania publicznego pod nazwą „Turystycznie i na sportowo po okolicy”, które współfinansowane jest z budżetu gminy Ozimek.

Festyn w Szczedrzyku

Fot. Materiały organizatora

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Reporterka. Pisze o tym, czym żyje powiat opolski. Absolwentka politologii na Uniwersytecie Opolskim. Miłośniczka podróży małych i dużych. Ponad wszystko uwielbia góry. Na górskich szlakach spędza większość wolnego czasu. Zdarza jej się śpiewać, głównie w chórze. Uwielbia czytać książki, a przy dobrej pogodzie - jeździć na rowerze.