Hubert Zmuda (z sekcji Ramsch Chrzowice) wygrał pierwszy turniej VI Grand Prix Komax Borki-Opole o Puchar Wojewódzkiego Związku LZS w Opolu.

W poniedziałek (4 marca) 26. skacistów zasiadło do wspólnej gry, turniej odbył się w dawnej szkole podstawowej przy ul. Pelargonii 12 w Opolu-Borkach. W turnieju udział wzięli gracze sekcji  RAMSCH Chrzowice, KOMAX Borki – Opole, MAŁAPANEW Ozimek, VICTORIA TRANZYT Chróścice,  SWORNICA Czarnowąsy Opole,  GOSiT Zawadzkie oraz 3 zawodników niezrzeszonych.

Turniej wygrał Hubert Zmuda z wynikiem 2135 punktów, zaraz zanim znalazł się Krystian Loga (2101 pkt.), trzecie miejsce zajął natomiast Herbert Kowolik uzyskując 1942 punkty. Najbliższy turniej odbędzie się w poniedziałek (27 kwietnia) o godz. 17:30 w Opolu – Borkach. \