Michał Koterski – aktor i prezenter telewizyjny spotka się z fanami w namiocie WBP Opole. Zapraszamy już w poniedziałek (4 marca) o godz. 18.00. 

Michał Koterski – aktor, prezenter telewizyjny, satyryk. Syn reżysera Marka Koterskiego, często występujący w filmach ojca: „Ajlawiu” (debiut na dużym ekranie), „Dzień świra”, „Wszyscy jesteśmy Chrystusami”, „Baby są jakieś inne”, „7 uczuć”. W filmografi wiele innych ról, ostatnio najgłośniejsza, tytułowa w filmie „Gierek.”
W karierze scenicznej związany w przeszłości ze Starym Teatrem w Krakowie, Wrocławskim Teatrem Komedia i Teatrem Paladium w Warszawie. W Telewizji Polsat prowadził własny talk-show Misiek Koterski Show. Od wielu lat gra w serialu tej stacji „Pierwsza miłość”. Współautor (razem z Beatą Nowicką) książki „Michał Koterski”. „To już moje ostatnie życie” (premiera: kwiecień 2023), w której szczerze rozlicza się z latami swego uzależnienia od
alkoholu i narkotyków, opowiada o rodzinie, drodze wyjścia z nałogu, w czym pomogło mu nawrócenie do Boga oraz pragnienie, by jego syn Fryderyk wychował się – jako pierwszy Koterski – w trzeźwej rodzinie.

Marcin Michrowski – absolwent Amerykańskiej Szkoły Dziennikarstwa w Warszawie oraz wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW. Od 1997 r. związany z Telewizją Polską, początkowo z Redakcją Publicystyki, następnie z redakcją porannego programu „Kawa czy herbata?”, obecnie „Pytania na śniadanie” w TVP2. Autor wielu materiałów i reportaży ze świata dla TVP Polonia. Przeprowadza wywiady z największymi gwiazdami scen i ekranu, spotkania firmowe, konferencje, gale, pikniki, szkolenia medialne. Od lat specjalizuje się w moderowaniu spotkań autorskich w całej Polsce.

Spotkanie poprowadzi Marcin Michrowski.

Spotkanie realizowane w ramach „Zaczytanego opolskiego”, finansowanego przez przez Urząd Marszałkowski w Opolu.

Spotkanie z Michałem Koterskim w WuBePe

* Informujemy, że spotkania organizowane przez WBP w Opolu są rejestrowane oraz fotografowane. Materiały służą realizacji celów statutowych i promocyjnych, w tym publikowaniu na stronie www, w social mediach i wydawnictwach WBP w Opolu.

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Zawsze Pewnie, Zawsze Konkretnie