Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct-Opole działający w ramach Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki organizuje 28 kwietnia w godzinach 10:00-12:00 spotkanie dla przedsiębiorców na temat dostępnych rozwiązań cyfrowych umożliwiających poprawę funkcjonowania przedsiębiorstw i zbudowanie przewagi konkurencyjnej oraz pozwalających na optymalizację kosztów i wydajności.

Tytuł: „Transformacja cyfrowa – dostępne rozwiązania umożliwiające zbudowanie przewagi konkurencyjnej  przedsiębiorstw”. Zapisywać się można TUTAJ.

Na spotkaniu zostaną poruszone takie zagadnienia jak: systemy CRM w obsłudze klienta, narzędzia do analityki danych i Business Intelligence, narzędzia do analityki internetowej, elektroniczny obieg dokumentów i cyfrowa archiwizacja, podpis elektroniczny, cyfrowe platformy komunikacji i nowoczesne komunikatory, wirtualne chmury, marketing automation czy e-mail marketing.

Szkolenie wpisuje się  w unijną strategię cyfrową. Transformacja cyfrowa ma budować sektor aktywnych, innowacyjnych przedsiębiorców, pozwalać pracownikom na nabywanie nowych umiejętności. Technologie cyfrowe mają stać się wartością dodaną w codziennym życiu Europejczyków.

Warsztaty odbędą się poprzez platformę Zoom z możliwością aktywnego uczestnictwa podczas kończącej to wydarzenie sesji dyskusyjnej a poprowadzi je doświadczony trener Dominik Zduńczuk.

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Redaktor w Opowiecie.info. Niepoprawna optymistka podzielająca słowa Stanisława Lema "Bądź dobrej myśli, bo po co być złej".