Oto propozycja wakacyjnej rozrywki dla nieustraszonych! Wiedzieliście, że po zmroku zamkowe duchy wychodzą przemierzać ciemne korytarze? Można je wtedy nie tylko spotkać, ale również z nimi porozmawiać. Odważni przewodnicy chętnie zabiorą was na wycieczkę, podczas której będziecie mogli poznać część z nich… jeśli starczy wam odwagi.

Nocne zwiedzanie i zamku odkrywanie

Pośród nocnych widziadeł i zamkowych zjaw można wypatrzeć postaci ze starych legend: ducha lokaja, rusałkę, białą damę, a nawet samego Huberta von Tiele Wincklera. Podczas trwania tego rodzinnego wypadu poznacie ich historie i dowiecie się, jak zostali uwięzieni na zamku w Mosznej. To wspaniała okazja, by poznać nie tylko historię, ale również folklor tego regionu. Oprócz sal, wież i korytarzy dostępnych w trakcie standardowej trasy dla zwiedzających zapuścimy się również do mrocznych piwnic wijących się w ciemnych podziemiach zamku.

Duchy i legendy ożywają

Zapraszamy na wyjątkową wycieczkę po zamku w Mosznej w towarzystwie niezwykłych przewodników.

W dniach 14-15.07, 28-29.07 i 11-12.08 będziecie mogli zwiedzić zamkowe komnaty i zbadać zakamarki piwnic, a także spotkać legendarne postaci i czyhające w zamku zjawy. Gwarantujemy pełną gamę emocji: od śmiechu, przez zaskoczenie, aż do prawdziwego strachu.

Godzinne zwiedzanie w ramach Wakacji z duchami obejmuje:

  • przejście trasą strachu przez zamkową piwnicę
  • zwiedzanie zamkowych komnat w towarzystwie niezwykłych przewodników
  • spotkanie z postaciami z lokalnych legend i opowieści
  • wybicie pamiątkowej monety.

Wieczorne zwiedzanie zamku będzie niezapomnianą przygodą, pozwoli zapoznać się z nie tylko historią, ale przede wszystkim legendami związanymi z zamkiem. Całość zostanie uatrakcyjniona przez naszych animatorów, którzy ożywią zarówno przedstawiane opowieści jak i zimne mury starej budowli.

Nawiedzony zamek Moszna już czeka na odwiedzających. Atrakcja jest przeznaczona dla całych rodzin. To wspaniała okazja, by zwiedzić pałac wraz z dziećmi, którym na pewno nie będzie się nudziło podczas tak ekscytującej wycieczki.

Ilość miejsc ograniczona!

Koszt 55 zł/osoba

Czas zwiedzania około 60 minut | max. 15 osób w grupie
Wejścia co 15 minut od godziny 17:00 do 21:30

KUP BILET JUŻ TERAZ – REZERWACJA ON-LINE!

 

Wakacje z duchami na zamku w Mosznejtel.: +48 77 552 07 77   lub   tel.: +48 77 466 96 79

Wakacje z duchami na zamku w Mosznej  e-mail: recepcja@mosznazamek.pl

regulamin

Wydarzenie to jest reedycją wydarzeń poprzednich z drobnymi usprawnieniami. Wydarzenie organizowane jest przez firmę 5 Żywiołów
www.5zywiolow.com

Wakacje z duchami na zamku w Mosznej

*Materiał partnera

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Zawsze Pewnie, Zawsze Konkretnie