W lipcu wszystkie zajęcia w Muzeum Śląska Opolskiego są całkowicie darmowe, zarówno dla osób indywidualnych jak i grup. Nie masz pomysłu na spędzenia wolnego czasu w wakacje? Sprawdź ofertę Muzeum. 

Darmowe zajęcia stanowią doskonałą okazję do spędzenia wakacji w sposób twórczy i edukacyjny. Nasza oferta skierowana jest zarówno do grup, które chciałyby spędzić czas razem, jak i do osób indywidualnych, pragnących rozwijać swoje zainteresowania w inspirującym otoczeniu – podkreśla Michał Grocholski z działu Komunikacji.
W ramach wakacyjnych zajęć Muzeum oferuje szereg możliwości, które z pewnością przypadną do gustu różnym grupom wiekowym i zainteresowaniom. Dla najmłodszych przygotowano twórcze warsztaty plastyczne, które pozwolą dzieciom rozwijać wyobraźnię i zdolności manualne. Natomiast dla miłośników przyrody proponujemy spacery przyrodnicze z działem przyrody, podczas których będziecie mieli okazję odkryć fascynujące tajemnice naszego otoczenia.
Jeśli jesteś pasjonatem sztuki, to z pewnością zainteresują Cię nasze warsztaty prowadzone przez pracowników Działu sztuki. Będziesz miał okazję zgłębić różne techniki artystyczne i odkryć swoje własne talenty twórcze. A jeśli archeologia jest Twoją pasją, to zapraszamy na zajęcia archeologiczne, podczas których będziesz mógł wyruszyć na poszukiwanie skarbów i poznać tajemnice przeszłości (dzieci +8 lat).
Szczegóły i pełne informacje na stronie muzeum.
Darmowe zajęcia organizowane są dzięki współpracy z Narodowym Bankiem Polskim, oddziałem Opole.

fot. Materiały MŚO

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Zawsze Pewnie, Zawsze Konkretnie