Wielkimi krokami zbliża się coroczna impreza narciarsko-snowboardowa, jaką są XXIII Mistrzostwa Województwa Opolskiego w narciarstwie zjazdowym i snowboardzie FamilyCup. To cykl wielu imprez sportowo-rekreacyjnych, w którym rywalizują tylko i wyłącznie amatorzy, więc zapisać może się każdy, kto ma ochotę zmierzyć się ze stokiem i sprawdzić samego siebie.

Dobra zabawa i mile spędzony czas gwarantowany! Organizatorem imprezy rekreacyjnej jest Politechnika Opolska, oczywiście ze współpracą z KU AZS Politechniki Opolskiej.
 Termin: 17 lutego 2018 r.
Miejsce: Zieleniec, Stok Gryglówka
Planowany start zawodów: 10:00
Wpisowe: 35,00 zł

FamilyCup to dobry pomysł na spędzenie czasu z rodziną i znajomymi – aktywnie, oczywiście! Na stronie www.familycup.pl można zapisywać się poprzez formularz on-line (w polu „wybierz imprezę” należy wkilkać „Zieleniec 17 luty Opolskie”). Tam też dostępny jest regulamin zawodów, z którym koniecznie trzeba się zapoznać. Zapraszamy wszystkich pasjonatów białego szaleństwa do Zieleńca!

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Sekretarka, grafik, menadżer - w portalu Grupa Lokalna Balaton, a obecnie Opowiecie.info od 2016 roku. Prywatnie absolwentka kierunku Ekonomia na Politechnice Opolskiej. Wyznaje w życiu zasadę "Nic nie dzieje się przypadkiem". Zawsze uśmiechnięta optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych, zarówno w pracy jak i życiu codziennym.