W Poznańskiej hali sportowej 28 kwietnia 2018 r. zostały rozegrane najważniejsze zawody w kraju dla dzieci i młodzieży, tj. XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych. Skoki gimnastyczne na trampolinie rozpoczynały tę piękną imprezę.

Województwo opolskie z klubu GOK „Gwiazda” Dobrzeń Wielki reprezentowało aż 8 zawodników. Podopieczni Adama Antoszczyka i Wiktorii Weselak-Antoszczyk w skokach na trampolinie wywalczyli 4 medale (2 złote i 2 srebrne), 6 finałów, w tym 3 m w punktacji województw i 2 m w punktacji klubowej. Tym samym obronili wszystkie tytuły z Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w 2017 r.

Mistrzynią Polski została w kl. II sp. Julia Siepetowska, II miejsce zajęła Natalia Rakałowicz, a V miejsce Nikola Sykulska. W kl. III sp. mistrzynią Polski na OOM została Hanna Lesik, II miejsce zajęła Milena Piekorz, a stawkę finałowej ósemki zamknęła na VIII miejscu najmłodsza uczestniczka całej olimpiady, Weronika Antoszczyk. XI miejsce zajęła Paulina Wójcik, a XIII zajął Paweł Śniatała.