Za nami 4. kolejka piłkarskiej Klasy Okręgowej [WYNIKI]©Tomasz Chabior

Był jeden mecz o 6 punktów, cztery remisy i łącznie 75 bramek. Za nami 4. kolejka piłkarskiej Klasy Okręgowej.

Pierwsza grupa nie sprawiła niespodzianek. Lider z Chróścic pokonał Naprzód Jemielnicę 3:0 i utrzymał się na swojej pozycji. Hetman Byczyna oraz TOR Dobrzeń Wielki nie dali się wybić z rytmu porażkami sprzed tygodnia i pokonali odpowiednio Rudniki 5:2 oraz Starościn 3:1.

Dziwić może jedynie pierwsza w sezonie porażka Mechnic, które przegrały 1:2 w meczu przeciwko Olimpii Lewin Brzeski. Nie zaskoczyły natomiast Rodło Opole, które pokonało 5:2 Silesius Kotórz Mały i Piotrówka, która wygrała ze Startem Jełowa 2:1.

1. FC Chronstau-Chrząstowice pokonały w Smarchowicach Żubry. Jedyny remis – 3:3 – padł w meczu Śląska Łubniany i Kościelisk.

Więcej podziałów punktów było w grupie II. Czarni Otmuchów zremisowali 1:1 z Orłem Branice, Racławiczki 2:2 z Piomarem Tarnów-Przywory i – również 2:2 – Racławia Racławice Śląskie z Porawiem II Większyce.

W meczu o 6 punktów Odra II Groszmal Opole podejmowała GKS Głuchołazy. Gdyby wygrała zostałaby liderem. Dała sobie jednak strzelić aż siedem bramek i przegrywając 1:7 pomogła rywalowi w umocnieniu się na pozycji lidera.

W drugiej grupie trzykrotnie gospodarze wygrywali 4:1. Takim wynikiem zakończyły się spotkania LZS Walce – Victoria Cisek, Naprzód Ujazd Niezdrowice – Pogoń Prudnik i Racławia Racławice Śląskie – Porawie II Większyce. GLSK Kietrz również trafił cztery bramki, ale stracił jedną więcej i wygrał z Jędrzychowem 4:2.

Wyniki 4. kolejki Klasy Okręgowej, 2-3 września 2017

GRUPA I
Rodło Opole – Silesius Kotórz Mały 5:2
Naprzód Jemielnica – Victoria Chróścice 0:3
LZS Mechnice – Olimpia Lewin Brzeski 1:2
LZS Piotrówka – Start Jełowa 2:1
Hetman Byczyna – LZS Rudniki 5:2
Śląsk Łubniany – LZS Kościeliska 3:3
TOR Dobrzeń Wielki – LZS Starościn 3:1
Żubry Smarchowice Śląskie – 1.FC Chronstau-Chrząstowice 0:3

GRUPA II
LZS Walce – Victoria Cisek 4:1
Naprzód Ujazd Niezdrowice – Pogoń Prudnik 4:1
Czarni Otmuchów – Orzeł Branice 1:1
GLKS Kietrz – LZS Jędrzychów 4:2
Bodzanów-Nowy Świętów – Orzeł Źlinice 2:2
LZS Racławiczki – Piomar Tarnów-Przywory 2:2
Racławia Racławice Śląskie – Porawie II Większyce 4:1
Odra II Groszmal Opole – GKS Głuchołazy 1:7

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

W dziennikarstwie od 9 lat, w fotografii o rok krócej. Miłośnik narciarstwa, karate i siatkówki, spośród których nie uprawia tylko trzeciej z dyscyplin. Przez całe życie poświęca się sportowi, choć w Opowiecie.info zajmuje się też innymi tematami. W wolnym czasie fotografuje krajobrazy, szczególnie podczas podróży, które tak bardzo kocha.