Przedszkole Publiczne w Starych Siołkowicach po raz kolejny zdobyło 1. miejsce w konkursie plastycznym przedszkolaków „Choinkowa Ozdoba” organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Opolu. Dzieci pod czujnym okiem przedszkolanki – Sabiny Bryczek wykonały około 4-metrowy łańcuch choinkowy!

Konkurs realizowano w dwóch kategoriach: prace indywidualne i prace zespołowe, a adresowany był do dzieci przedszkolnych województwa opolskiego. Polegał na wykonaniu ozdoby choinkowej, możliwej do zawieszenia na świątecznym drzewku. Tym razem 1. miejsce w klasyfikacji zespołowej, za wykonanie świątecznego łańcucha na choinkę, zdobyła grupa „Motylki” wraz z nauczycielką Sabiną Bryczek.

—  Dzieci wykonały łańcuch na choinkę o długości ok. 4. metrów składający się z plastrów drewna oraz patyczków, na których namalowane zostały choinki, bałwanki, mikołaje, pierniki i elfy — zaznaczyła Sabina Bryczek, nauczycielka wychowania przedszkolnego w Przedszkolu Publicznym w Starych Siołkowicach. — Ręcznie robione świąteczne ozdoby są najpiękniejsze. Serdecznie gratulujemy naszym przedszkolakom.

20 grudnia 2022 roku o godz. 11:00 w siedzibie Kuratorium Oświaty w Opolu, odbyła się uroczystość wręczania nagród przez Opolskiego Kuratora Oświaty. W ocenie prac konkursowych brano pod uwagę m.in. kreatywność, pomysłowość, samodzielność i orginalność wykonania pracy.

To już nie pierwsza tego typu nagroda dla siołkowickiego przedszkola. Podobnymi osiągnięciami placówka mogła  pochwalić się w 2015, 2016, 2017 i 2018 roku.

fot. Przedszkole Publiczne w Starych Siołkowicach 

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Studentka Public Relations na Uniwersytecie Opolskim. Interesuje się muzyką, chętnie czyta książki rozwojowe. Wolny czas spędza również na macie, ćwicząc jogę.