Do kadry pierwszoligowego UNI Opole dołączy trzy kolejne zawodniczki. Wszystkie w minionym sezonie grały na parkietach Ligi Siatkówki Kobiet.

UNI Opole to obecnie jedyna drużyna siatkarek w Opolu. Do jej składu dołączyły nowe zawodniczki: Joanna Pacak, Iwona Gierka oraz Marta Ciesiulewicz.

Pacak (187 cm) wystąpi jako środkowa blokująca. Ostatnie trzy lata spędziła w barwach Legionovii Legionowo, który w minionym sezonie grał w barażach o pozostanie w LSK i w trzech meczach pokonał MKS Kalisz. W przeszłości reprezentowała również SMS Sosnowiec oraz Budowlanych Łódź. Z tym ostatnim zespołem zdobyła medal Mistrzostw Polski Juniorek. W 2015 r. otrzymała także powołanie do reprezentacji Polski kadry B.

Gierak (182 cm) zagra na pozycji przyjmującej. Była kapitanem Impelu Wrocław, z którym zajęła 10. miejsce w Lidze Siatkówki Kobiet. W minionym sezonie dla ekipy z Dolnego Śląska zagrała w 27 spotkaniach. Ma za sobą grę m.in. w Budowlanych Toruń, Legionovii Legionowo i francuskim AS Saint-Raphaël VB. W sezonie 2014/2015 wspólnie z zespołem Polskiego Cukru Muszynianki wywalczyła brązowy medal Mistrzostw Polski.

Ciesiulewicz (183 cm) przechodzi do UNI Opole ze spadkowicza LSK – MKS Dąbrowa Górnicza. Do jej dorobku należą m.in. złoty medal Mistrzostw Polski kadetek oraz srebrny i dwa brązowe medale Mistrzostw Polski juniorek wywalczony z Pałacem Bydgoszcz.