Wicestarosta Leonarda Płoszaj włączyła się dziś aktywnie do wspólnej akcji portalu opowiecie.info i Starostwa Powiatowego w Opolu. Z ogromną ochotą przyłączyły się też dzieci z przedszkola nr 4.
Zostały jeszcze trzy gminy: Ozimek, Tułowice i Niemodlin. Trzy miasta. W Ozimku do sadzących „drzewko niepodległosci” dołączył zastępca burmistrza Zbigniew Kowalczyk.
Drzewko stanęło na Placu Europejskim.
Fot. melonik




























![Deszcz? Opolanie po raz kolejny zdali festiwalowy egzamin – cz. 4 [ZDJĘCIA] Deszcz? Opolanie po raz kolejny zdali festiwalowy egzamin – cz. 4 [ZDJĘCIA]](https://opowiecie.info/wp-content/uploads/2026/06/DSCN4575-214x140.jpg)