Zapraszamy w wirtualne progi Politechniki Opolskiej, która już po raz dwunasty organizuje spotkanie młodych ludzi i pracodawców przy targowych stoiskach. Tym razem będą to stoiska wirtualne, a gwar targowy zamieniony zostanie na klikanie klawiatur.

Początkowo chcieliśmy poczekać rok na kolejne targi, ale byłoby to ze szkodą dla pracodawców, którzy potrzebują wykształconej kadry i szukają jej u nas. Warto skorzystać z naszego zaproszenia na targi, na których pojawią się wartościowi pracodawcy, wyłącznie z branż interesujących Politechnikę Opolską: motoryzacyjnej, produkcyjnej, budownictwa, finansów, czy przemysłu spożywczego i logistyki – mówi Marcin Lorenc, rektor Politechniki Opolskiej.

LISTA WYSTAWCÓW

Nasze targi pracy były zawsze największym tego typu wydarzeniem w regionie. Dlatego zostały objęte honorowym patronatem marszałka województwa opolskiego, wojewody opolskiego, prezydenta Opola, a także wsparciem merytorycznym Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Invest Park” – dodaje rektor.

Targi pracy on-line to zdecydowanie więcej niż oferty pracy. Na stoiskach pojawią się oferty staży, praktyk, programów ambasadorskich. Będą rozmowy o wspólnych pracach dyplomowych i doktoratach wdrożeniowych, wyjazdach studyjnych oraz wspólnych projektach badawczych.

Równolegle z odwiedzaniem stoisk będzie można posłuchać wystawców podczas prowadzonych przez nich webinarów. Tematyka jest różnorodna, dlatego każdy student i absolwent powinien znaleźć przynajmniej jeden temat, który go zainteresuje.

LISTA WEBINARÓW

17 listopada nie trzeba będzie obawiać się o bezpieczeństwo sanitarne. Ważne jest tylko, by pod skrzydła najlepszych Pracodawców trafili jak najlepsi kandydaci. Dlatego 17 listopada #całapolibudanatargach

17 listopada Politechnika Opolska zaprasza na Akademickie Targi Pracy online

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Jeden komentarz

Skomentuj

O Autorze

Sekretarka, grafik, menadżer - w portalu Grupa Lokalna Balaton, a obecnie Opowiecie.info od 2016 roku. Prywatnie absolwentka kierunku Ekonomia na Politechnice Opolskiej. Wyznaje w życiu zasadę "Nic nie dzieje się przypadkiem". Zawsze uśmiechnięta optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych, zarówno w pracy jak i życiu codziennym.