W poniedziałek (24 czerwca) ruszają zapisy na kolejny cykl bezpłatnych zajęć w Szkole Rodzenia w Opolu. Jeden cykl przygotowujący do porodu i macierzyństwa składa się z 12 zajęć prowadzonych przez lekarzy i położne, liczba miejsc ograniczona.

Spotkania odbywają się w poniedziałki, wtorki i czwartki w godzinach popołudniowych. Zajęcia są cykliczne, w ramach spotkań przeprowadzane będą wykłady teoretyczne oraz ćwiczenia. Optymalny czas na udział w zajęciach to ukończony 30. tydzień ciąży.

W związku z ograniczoną liczą miejsc – dokładnie 12 w jednej grupie –  wymagane są wcześniejsze zapisy.

Najbliższe zajęcia w Szkole Rodzenia rozpoczną się 1 lipca 2024 r.

W celu rezerwacji miejsca zapraszamy do kontaktu telefonicznego w dniu 24 czerwca 2024 r. pod nr tel. 531 600 920 – od godz. 10.00

Zajęcia w ramach Szkoły Rodzenia prowadzą lekarze oraz położne pracujące na co dzień w Klinicznym Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu. Są to Panie z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, pasją i miłością do położnictwa, które stale dokształcają się i uaktualniają swoją wiedzę, aby jak najlepiej pomóc przyszłym rodzicom przygotować się do porodu, połogu i opieki nad noworodkiem.

PROGRAM   ZAJĘĆ dostępny na stronie Klinicznego Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu

Inf. Kliniczne Centrum Ginekologii Położnictwa i Neonatologii Opole

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Zawsze Pewnie, Zawsze Konkretnie