4-ligowcy zagrają w Wielką Sobotę. Jakie mecze przed nimi?

© Natalia Gusta

Wszystkie zaplanowane na Wielką Sobotę spotkania rozpoczną się o godz. 13:00. Dla kogo świąteczna kolejka piłkarskiej IV ligi okaże się szczęśliwa?

Interesująco zapowiada się spotkanie Chemika Kędzierzyn-Koźle i Ks Krapkowice. Równie ciekawy może okazać się mecz pomiędzy Piastem Strzelce Opolskie a Po-Ra-Wiem Większyce.

Okazję do rewanżu za jesienną porażkę będzie mieć Swornica Czarnowąsy, która ugości OKS Olesno. Łatwo nie będzie mieć z kolei Skalnik Gracze, który na swoim boisku zagra przeciwko liderowi z Głuszyny.

Problemów z Unią Kolonowskie nie powinna mieć Polonia Nysa, a Małapanew Ozimek powinna poradzić sobie w Gogolinie. Również Start Namysłów wystąpi w sobotę w roli faworyta – namysłowianie podejmą KS Krasiejów.

Pauzować w Wielką Sobotę będzie Sparta Paczków, która powinna w tym czasie mierzyć się z wycofanym z rozgrywek LZS Kup.

21. kolejka IV ligi (31 marca 2018, godz. 13:00)

Polonia Nysa – Unia Kolonowskie
Chemik Kędzierzyn-Koźle – KS Krapkowice
Piast Strzelce Opolskie – Po-Ra-Wie Większyce
Start Namysłów – KS Krasiejów
Skalnik Gracze – Agroplon Głuszyna
MKS Gogolin – Małapanew Ozimek
Swornica Czarnowąsy – OKS Olesno
Sparta Paczków – PAUZA

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

W dziennikarstwie od 9 lat, w fotografii o rok krócej. Miłośnik narciarstwa, karate i siatkówki, spośród których nie uprawia tylko trzeciej z dyscyplin. Przez całe życie poświęca się sportowi, choć w Opowiecie.info zajmuje się też innymi tematami. W wolnym czasie fotografuje krajobrazy, szczególnie podczas podróży, które tak bardzo kocha.