Wśród 20 instytucji, które zakwalifikowały się do programu „Zaproś nas do siebie!”, znalazło się Samorządowe Centrum Kultury, Turystyki i Rekreacji w Popielowie. Pierwsze warsztaty odbędą się w kwietniu. 

Narodowe Centrum Kultury rozpoczęło projekt szkoleniowy „Zaproś nas do siebie!”. Weźmie w nim udział tylko dwadzieścia najwyżej ocenionych instytucji z całej Polski. Jedną z nich jest popielowskie Centrum Kultury.

Poprzez szereg szkoleń (Warsztat Inauguracyjny, pięć Wizy Studyjnych, Wizyta Podsumowująca, trzy Warsztaty dla Dyrektorów, webinaria, zadania zespołowe) pracownicy domów kultury będę budować ofertę programową. Opierać się będzie na tożsamości lokalnej.

Wejście do projektu oznacza zgodę na proces zmian, który dotyczy całego zespołu. Akcent zostanie postawiony na upamiętnienie 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Dyrektor uzyska wsparcie w zakresie budowania i zarządzania zespołem.

Organizatorzy programu zapewniają, że uczestnicy spędzą ze sobą 300 godzin, przejadą ponad 2000 km, odwiedzą 40 miejsc i spotkają niezliczoną liczbę osób, które zainspirują do działania na kolejne lata.

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Zawsze Pewnie, Zawsze Konkretnie