Wszystko wskazuje na to, że protektor Tomasz Gabora na stanowisko dyrektora Elektrowni Opole za dużo sobie pozwolił. Patryk Jaki jest co prawda jedynym przedstawicielem naszego regionu w rządzie, ale jak się okazuje – to nie wszystko. Nie jest wszechmocny – i tego się trzymajmy walcząc z „planem Wiśniewskiego”, którego Jaki jest ojcem chrzestnym.

         Ci, którym Patryk Jaki obiecuje, że załatwi , mogą się przeliczyć. „Problem w tym, że nominacja (Gabora) nie była uzgadniana z opolskim PiS-em, który źle znosi coraz większe wpływy wiceministra sprawiedliwości Patryka Jakiego. Wśród działaczy PiS dosłownie zawrzało.”- pisze Artur Janowski w NTO. Według jednego z jego rozmówców sprawa miała się oprzeć o Jarosława Kaczyńskiego.

          Z zainteresowaniem będziemy śledzić dalszy przebieg tych rozgrywek. Z zainteresowaniem ale i z nadzieją, że  w sprawie powiększenia Opola nie wszystko jeszcze stracone.

          foto. "Dobrzeń jest Wielki" Tomasz Chabior

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Autorzy, którzy chcą, aby ich artykuły, napisane na łamach "Grupy Lokalnej Balaton" w latach 2013-2016, widniały na portalu informacyjnym Opowiecie.info proszeni są o przesłanie tytułu artykułu oraz zawartych w nim zdjęć na adres: news@opowiecie.info