Rada nadzorcza Namysłowskiego Centrum Zdrowia zdecydowała o powierzeniu jej funkcji prezesa zarządu. Przypomnijmy: Zagola w połowie lutego straciła stanowisko w spółce Moszna-Zamek.

Sytuacja w Namysłowkim Centrum Zdrowia jest na tyle skomplikowana, że będzie tematem piątkowej nadzwyczajnej sesji powiatu namysłowskiego. Chodzi nie tylko o Agnieszkę Zagolę, ale także o powody rezygnacji ze stanowiska, dotychczasowego prezesa, Mirosława Wójciaka.

W tle majaczy próba destabilizacji koalicji sejmikowej w województwie opolskim.

Agnieszka Zagola jest wiceprezesem opolskich struktur PSL, jednego z koalicjantów. W Namysłowie i powiecie namysłowskim rządzi Prawo i Sprawiedliwość, które współpracuje z miejscowym PSL.

Więcej na ten temat po piątkowej sesji powiatu namysłowskiego.

 

Fot. google earth

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Dziennikarz, publicysta, dokumentalista (radio, tv, prasa) znany z niekonwencjonalnych nakryć głowy i czerwonych butów. Interesuje się głównie historią, ale w związku z aktualną sytuacją społeczno-polityczną jest to głównie historia wycinanych drzew i betonowanych placów miejskich. Ma już 65 lat, ale jego ojciec dożył 102. Uważa więc, że niejedno jeszcze przed nim.