Zbliża się kolejna edycja Akademickich Targów Pracy Politechniki Opolskiej, w związku z panującą sytuacją, tegoroczne targi odbędą się online. Trzynasta edycja targów odbędzie się 23 i 24 marca.

Kolejna edycja Akademickich Targów to dwa intensywne dni spotkań i wydarzeń. Studenci będą mogli wziąć udział w warsztatach i spotkaniach z firmami oraz wysłuchać debaty ekspertów na scenie głównej a także szybko aplikować na dostępne oferty pracy – podkreśla dr inż. Aneta Kucińska-Landwójtowicz, prorektor ds. współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym Politechniki Opolskiej.

Akademickie Targi Pracy Politechniki Opolskiej to największe tego typu wydarzenie w regionie. Trzynasta edycja targów, tym razem w formie online, odbędzie się 23 i 24 marca.

– W trakcie trwania targów wszyscy studenci będą zwolnieni z zajęć dydaktycznych, by na spokojnie mogli poznać przedstawione przez pracodawców propozycje współpracy – dodaje dr inż. Aneta Kucińska-Landwójtowicz.

Do zgłoszenia firmy konieczne jest wypełnienie zgłoszenia, zaakceptowanie regulaminu uczestnictwa i dokonanie opłaty zgodnej z wybranym pakietem uczestnictwa.
Ofertę, regulamin i więcej informacji znaleźć można na stronie: abk.po.opole.pl/portal

Akademickie Targi Pracy Politechniki Opolskiej, w tym roku online

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Sekretarka, grafik, menadżer - w portalu Grupa Lokalna Balaton, a obecnie Opowiecie.info od 2016 roku. Prywatnie absolwentka kierunku Ekonomia na Politechnice Opolskiej. Wyznaje w życiu zasadę "Nic nie dzieje się przypadkiem". Zawsze uśmiechnięta optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych, zarówno w pracy jak i życiu codziennym.