Dyskusja literacka z młodzieżą – to propozycja Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Opolu na najbliższą środę. Gościem będzie Aneta Korycińska.

Korycińska to autorka książki „Radio w mojej głowie. Opowieści o ADHD”. Polonistka, nauczycielka, redaktorka, oligofrenopedagożka, podcasterka. Udziela korepetycji z literaturoznawstwa i językoznawstwa, prowadzi warsztaty pisarskie, wspomaga proces uczenia się uczniów z niepełnosprawnością intelektualną i ze spektrum autyzmu.

Na spotkanie zapraszamy 12 czerwca o godzinie 13:30 do namiotu w ogrodzie WBP przy ul. Piastowskiej 20.

Wydarzenie realizowane w ramach projektu ”Biblioteka pełna emocji edycja 2024”, który dofinansowany jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Portal Opowiecie.info jest partnerem medialnym spotkania.

Spotkanie z Anetą Korycińska

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Reporterka. Pisze o tym, czym żyje powiat opolski. Absolwentka politologii na Uniwersytecie Opolskim. Miłośniczka podróży małych i dużych. Ponad wszystko uwielbia góry. Na górskich szlakach spędza większość wolnego czasu. Zdarza jej się śpiewać, głównie w chórze. Uwielbia czytać książki, a przy dobrej pogodzie - jeździć na rowerze.