Z okazji swoich 25. urodzin Bank Spółdzielczy w Dobrzeniu Wielkim zaprosił lokalną społeczność nad kąpielisko Balaton. W programie niedzielnej (27.08) imprezy znalazły się: koncerty, występy i dyskoteka.

– Dużo osób, szczególnie rodzin z dziećmi. Każdy znajdzie coś dla siebie, od atrakcji dla najmłodszych, aż po wieczorne zabawy dla tych nieco starszych – oceniła Anna Koschny z Kup. – Osobiście wybieram się na imprezę z DJ-ami, żeby pobawić się i spędzić czas ze znajomymi. To dobra okazja, by z przytupem zakończyć wakacje. Udane wydarzenie, świetna atmosfera i atrakcyjny program.

@opowiecie.info Z okazji swoich 25. urodzin Bank Spółdzielczy w Dobrzeniu Wielkim zaprosił lokalną społeczność nad kąpielisko Balaton. W programie niedzielnej imprezy znalazły się: koncerty, występy i dyskoteka. #DobrzeńWielki #GminaDobrzeńWielki #BankSpółdzielczy #jubileusz #rocznica #urodziny #festyn #piknik #festiwal #Balaton ♬ Pumpkins – Chris Alan Lee

Zanim jednak jubileuszowy festyn zagościł nad Balatonem, o godz. 11.00 w kościele parafialnym pw. św. Katarzyny w Dobrzeniu Wielkim odbyła się msza z tej okazji. Przewodził jej proboszcz parafii – ks. Jan Polok. Impreza przy kąpielisku rozpoczęła się natomiast o godz. 15.00. Po oficjalnym powitaniu jej uczestnicy obejrzeli występy grup artystycznych z Gminnego Ośrodka Kultury w Dobrzeniu Wielkim.

– Znakomita impreza dla dzieciaków, szczególnie że to już końcówka wakacji. Mogą spędzić czas na świeżym powietrzu, integrować się z rówieśnikami i korzystać z atrakcji, których dziś dużo – podkreślała Katarzyna Bojar. – Jestem wielką fanką dmuchańców, moje dzieci też je lubią, podobnie jak mydlane bańki. Pochodzimy z Gogolina, w Dobrzeniu nam się podoba, no może z wyjątkiem krajobrazu z elektrownią.

Przeczytaj także:

25-lecie Banku Spółdzielczego w Dobrzeniu Wielkim

 

Po reprezentantach centrum kultury koncert dali Mateusz Troll i przyjaciele. Oprócz nich na scenie pojawili się też artyści cyrkowi Cudaki z Gminnego Ośrodka Kultury oraz zespoły Parande i Golden Life. W międzyczasie odbył się pokaz kulinarny w wykonaniu finalisty programu telewizyjnego Masterchef – Mateusza Krojenki. Jubileusz zamknęła natomiast dyskoteka, podczas której zagrali: DJ Magic, DJ Dragon i MGJ Group.

– Moja córka Julia uczestniczy w warsztatach wokalnych w Gminnym Ośrodku Kultury. Występowała przed chwilą na scenie, a my wspieraliśmy ją z publiczności – mówił Marcin Derewlany z Popielowskiej Kolonii. – Przy okazji próbujemy z synem akrobacji cyrkowych z grupą Cudaki, aktualnie uczymy się żonglerki. Podoba mi się nie tylko to, ale i cała impreza. Z chęcią korzystamy z przygotowanych atrakcji, wszystko to w bardzo pozytywnej atmosferze.

fot. Tomasz Chabior

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

W dziennikarstwie od 9 lat, w fotografii o rok krócej. Miłośnik narciarstwa, karate i siatkówki, spośród których nie uprawia tylko trzeciej z dyscyplin. Przez całe życie poświęca się sportowi, choć w Opowiecie.info zajmuje się też innymi tematami. W wolnym czasie fotografuje krajobrazy, szczególnie podczas podróży, które tak bardzo kocha.