W ten czwartek (19 stycznia) do Muzeum Śląska Opolskiego powróci świąteczny nastrój z powodu koncertu kolęd w wykonaniu zespołu Towarzystwa Przyjaciół Opola „Camerton”, w weekend muzeum zaprasza na zajęcia z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Początek koncertu w czwartek o godzinie 18:00, wstęp wolny. W czwartek to także dzień bezpłatnego wstępu do wszystkich budynków muzeum.

Bezpłatny koncert kolęd i sobotnie zajęcia z babcią i dziadkiem w Muzeum Śląska Opolskiego

Zespół Camerton fot. Materiały zespołu

Męski Zespół Estradowy Towarzystwa Przyjaciół Opola CAMERTON został założony przez Marię Przebindowską w 2005 roku. Członkowie Zespołu to mężczyźni, dżentelmeni, amatorzy muzyki, którzy swoją radością śpiewania potrafią zachwycić swoich słuchaczy i dać im wiele głębokich przeżyć wewnętrznych.

W sobotę specjalne zajęcia plastyczne. Babcia i dziadek to dwie niezwykłe osoby, które często w dużym stopniu kształtują osobowość swoich wnuków. Wspomnienia budowane razem z nimi towarzyszą nam w późniejszej wędrówce przez całe życie. Ważne jest, aby doceniać każdy dzień z nimi spędzony. Z okazji święta wszystkich babć i dziadków warto przypomnieć im, jak wiele dla nas znaczą.

W Polsce Dzień Babci i Dziadka obchodzimy 21 i 22 stycznia. W te właśnie dni wnuczęta mogą podziękować swoim dziadkom za wszystko, co dla nich zrobili na swój własny, wyjątkowy sposób. W części warsztatowej zajęć wykonamy upominek od serca dla dziadków. Uczestnicy ozdobią ramkę na zdjęcie w kształcie serca, przy wykorzystaniu techniki mieszanej. Początek zajęć w sobotę o godz. 12:00, wstęp 20 zł. Rezerwacja telefoniczna: Kasa nr tel. 77 44 31 754.

 

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Zawsze Pewnie, Zawsze Konkretnie