Po raz drugi mechanicy, handlarze samochodowi i diagności spotkali się po godzinach. Drugą edycję świątecznego spotkania branży samochodowej ponownie zorganizowano na stacji kontroli pojazdów w Dobrzeniu Wielkim. 

Właściciele Stacji Kontroli Pojazdów JANIK z Dobrzenia Wielkiego po raz kolejny zaprosili swoich biznesowych partnerów na spotkanie świąteczne. Dewiza jest ta sama, znaleźć chwilę żeby porozmawiać, na spokojnie, a nie jak co dzień szybko i w biegu.

Druga edycja świątecznego spotkania lokalnej branży samochodowej

Organizatorzy podkreślają jak ważna jest dla nich dobra współpraca z bliżej i dalej położonymi warsztatami, komisami i innymi firmami z branży samochodowej. Do której serdecznie zapraszają.

W spotkaniu udział wzięli: Blacharstwo Samochodowe Import – Export Łukasz Kołodziej, Auto Serwis Profi Sebastian Szajca, Auto Gumin Patryk Blacha, Auto Gladi Andrzej Prodlik, Autoelektryka Patrzek Józef, D.S Automechanika Pojazdowa Dawid Sosna, AutoService Robert Kwosek, ZHU Roman Kwosek, Mechanika Pojazdowa Mariusz Rybak, Mechanika Samochodowa Krystian Wosch, Zakład Mechaniki Pojazdowej Jerzy Bazylewicz, Mechanika Pojazdowa Czech Werner, Robert Roczek i Rafał Tur.

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Zawsze Pewnie, Zawsze Konkretnie