Dzień Dziecka na rodzinnym placu zabaw Nivea w Starych Siołkowicach to impreza, na której najważniejsi byli najmłodsi. Czekały na nich liczne atrakcje, zabawy i niespodzianki, a to wszystko w sobotę (3 czerwca).

Sobotniego popołudnia plac zabaw Nivea w Starych Siołkowicach zamienił się w imprezowe miejsce. Najważniejszymi gośćmi tego wydarzenia byli najmłodsi, gdyż to właśnie oni świętowali niedawno obchodzony Dzień Dziecka (1 czerwca).

Z tej okazji na dzieci czekały różnorodne  animacje i niespodzianki, a do tego muzyka i poczęstunek. Główną atrakcją dnia był animator, który przyjechał do Starych Siołkowic, by zapewnić dzieciom dużo radości i zabawy. Najmłodsi m.in.: tańczyli, puszczali bańki mydlane, układali mini zamek, a do tego integrowali się z innymi uczestnikami imprezy.

@opowiecie.info Dzień Dziecka na rodzinnym placu zabaw Nivea Starych Siołkowicach! Czekały atrakcje dla najmłodszych, zabawy, muzyka i niespodzianki, a to wszystko w sobotę (3 czerwca).🍡🎈 #fun #zabawadladzieci #zabawa #dziendziecka #childrenday #dzieci #dziecinstwo #childrenparty ♬ Fun Fun Fun Fun Fun Fun – Parry Gripp

– Pomysł, aby zorganizować taki Dzień Dziecka wziął się stąd, że w tym roku obchodzimy 800-lecie Starych Siołkowic i chcieliśmy, aby plac zabaw Nivea, który był otwarty w 2015 r., znowu zatętnił życiem, tak jak dawniej – mówiła Anna Nawrot, prezeska Stowarzyszenia Nasza Wieś Stare Siołkowice. – Plac zabaw jest chętnie odwiedzany, ale jeszcze nigdy nie odbywały się tam żadne wydarzenia kulturalne. Stwierdziliśmy więc, że Dzień Dziecka to dobra okazja, aby wyjść z taką inicjatywą.

Chcąc podkreślić znaczenie jubileuszu 800-lecia Starych Siołkowic, na wszystkich uczestników imprezy zarówno tych młodszych, jak i starszych przygotowano ozdobną ramkę, przy której można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Znajdował się na niej rok powstania miejscowości – 1223 oraz napis: ,,Pozdrowienia ze Starych Siołkowic”.

– Dzisiaj jest bardzo fajna zabawa i bardzo mi się podoba. Cieszę się, że został zorganizowany taki Dzień Dziecka, bo dzięki temu można spędzić czas w ciekawy sposób – przyznał uczestnik wydarzenia.

Tego dnia nie zapomniano także o rodzicach, którzy przybyli na imprezę wraz z dziećmi. Na nich także czekały atrakcje i miejsca do wspólnego biesiadowania. Całej imprezie sprzyjały słoneczna pogoda, miła atmosfera i chęć do zabawy.

Dzień Dziecka został zorganizowany przez Stowarzyszenie Nasza Wieś Stare Siołkowice.

fot. Milena Skóra

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Studentka Public Relations na Uniwersytecie Opolskim. Interesuje się muzyką, chętnie czyta książki rozwojowe. Wolny czas spędza również na macie, ćwicząc jogę.