Każdy może przyjść i skorzystać z wielu atrakcji podczas otwartego dnia Opolskiego Teatru Lalki i Aktora w Opolu. Nie potrzeba żadnych wejściówek i biletów, wystarczy przyjść 3 czerwca w godz. 10:00–14:00.

W nadchodzącym czerwcowym Dniu Otwartym czekają na Was różne atrakcyjne działania i wydarzenia, które zostały przygotowane przez cały zespół OTLiA.

Na dużej scenie powstanie wspólne dzieło widzów i aktorów – nowa wersja „Kota w butach”. Zapraszamy także do „garderoby teatralnej” na małej scenie, w której wraz z aktorami można będzie przemienić się w swoje ulubione postacie. W Pracowni Plastycznej modelatorki i modelatorzy będą uczyć jak wykonać lalkę-pacynkę. Na Foyer Małej Sceny odbędzie się pokaz i szkoła animacji – prezentowane będą różne lalki i różne techniki; a na koniec – możliwość samodzielnego „spróbowania się” w szlachetnej sztuce animacji.

Przez cały czas na scenie na piętrze będzie można oglądać mappingową instalację multimedialną „Duch Teatru” – oryginalne dzieło opolskich plastyków z Pracowni Multimediów Instytutu Sztuki UO inspirowane historią i teraźniejszością OTLiA.

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Zawsze Pewnie, Zawsze Konkretnie