…..ale także pokaz praktycznych umiejętności obsługi samochodu – powiedział po zakończeniu imprezy właściciel salonu – Grzegorz Lellek. 

Dużym zainteresowaniem cieszyło się stanowisko zakładania łańcuchów zapobiegających poślizgowi, urządzenie pokazujące stan sprawności psychomotorycznej, czyli reakcję na nagłą zmianę sytuacji na drodze oraz rozmowa z ekspertem dotycząca wpływu alkoholu na bezpieczną jazdę.

Nie ukrywam, że wiele konkursów, adresowanych nie tylko do najmłodszych uczestników pikniku, miało zainteresować naszą ofertą handlową przyszłych klientów – dodał Lellek. Dziś to ich rodzice podejmują decyzje – jakie auto wybrać? Ale w niedalekiej przyszłości to oni stanowić będą klientelę naszego salonu.

Ekskluzywny wywiad z Grzegorzem Lellkiem – właścicielem salonu – w najbliższych dniach.

A tak wyglądał finał motoryzacyjnego festynu w opolskiej dzielnicy – Sławice.

Foto: J.Maćkowiak

Festyn Motoryzacyjny u Lellka.To była nie tylko oferta handlowa….Festyn Motoryzacyjny u Lellka.To była nie tylko oferta handlowa….Festyn Motoryzacyjny u Lellka.To była nie tylko oferta handlowa….Festyn Motoryzacyjny u Lellka.To była nie tylko oferta handlowa….

Festyn Motoryzacyjny u Lellka.To była nie tylko oferta handlowa….Festyn Motoryzacyjny u Lellka.To była nie tylko oferta handlowa….

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Zawsze Pewnie, Zawsze Konkretnie