W sobotę (29 kwietnia) o godz. 9.00 przy boisku LKS w Rybnej odbędzie się ogólnopolska Akcja Czysta Odra. W zeszłym roku w Mikolinie udało się zebrać mnóstwo śmieci, ale nadal jest to potrzebne. Dołączmy do wspólnej inicjatywy sprzątania świata.

Wydarzenie rozpoczyna się w sobotę (29 kwietnia) o godz. 9.00, powrót na miejsce zbiórki planowany jest na ok. godz. 12.00. Ostatnim razem, w Mikolinie, pojawiło się bardzo wiele osób chętnych do pomocy i ogromna ilość śmieci została zebrana. Niestety nadal występuje duża potrzeba, dlatego zachęcamy do osobistego udziału w akcji!

W grupie siła! Akcja Czysta Odra w Rybnej, już w te sobotę

Zdjęcie z zeszłego roku, podczas Akcji Czysta Odra w Mikolinie

Nic nie musisz z sobą zabierać, wystarczy, że przyjdziesz. Organizatorzy zapewniają: worki, rękawice, odbiór śmieci, dobrą atmosferę, upominki dla najmłodszych oraz satysfakcję z pożytecznego działania.

Oprócz tego, nie zabraknie także poczęstunku. Będą ciasta z domowych wypieków, kiełbaski, sałatki, napoje, bogracz domowej roboty i zupa rybna.

Organizatorami są Grupa Rybacka „Opolszczyzna”, Gmina Popielów, Gmina Lewin Brzeski, Sołectwo Rybna i Koło Gospodyń Wiejskich „Stylove” z Rybnej.

W grupie siła! Akcja Czysta Odra w Rybnej, już w te sobotę

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Studentka Pedagogiki na Uniwersytecie Opolskim, pasjonująca się muzyką i motoryzacją, a ponadto to uwielbiająca podróżować. Zawsze uśmiechnięta, wierząca, że "To co nas nie zabije, uczyni nas silniejszymi".