Policjanci z Głuchołaz poszukują zaginionego 20-letniego Grzegorza Kuźmę. Mężczyzna 6 marca wyszedł z domu i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z bliskimi.

Osoby posiadające informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Głuchołazach pod numerem tel. 47 862 32 03 lub 112.

Interwencje. Zaginął Grzegorz Kuźma

Grzegorz Kuźma (lat 20), zam. Jarnołtówek

Rysopis: 182 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, krótkie blond włosy. Ubrany był w granatową bluzę z białym napisem, granatowe dżinsy, oliwkowe buty sportowe za kostkę. Mężczyzna miał przy sobie plecak oraz czarną torbę.

Osoby mające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Grzegorza Kuźmy proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami Komisariatu Policji w Głuchołazach tel. 47 862 32 03 lub z najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem 112.

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Sekretarka, grafik, menadżer - w portalu Grupa Lokalna Balaton, a obecnie Opowiecie.info od 2016 roku. Prywatnie absolwentka kierunku Ekonomia na Politechnice Opolskiej. Wyznaje w życiu zasadę "Nic nie dzieje się przypadkiem". Zawsze uśmiechnięta optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych, zarówno w pracy jak i życiu codziennym.