Już w najbliższą sobotę, 18 maja o godz. 9:30 na kąpielisku „Balaton” w Dobrzeniu Wielkim,  rozpocznie się Bieg  „Od Jeziora do Jeziora”. Pobiegną młodsi i starsi, bo zawody promują nie tylko sport, ale także budowanie więzi międzypokoleniowych. 

Przeżyj dzień pełen sportowych emocji, rozrywki i dobrej zabawy. Międzypokoleniowe zawody „Od Jeziora do Jeziora” rozpoczynają się już w sobotę 18 maja o godz. 9:30 w Dobrzeniu Wielkim. Uczestnicy spotkają się na kąpielisku „Balaton” i wezmą udział w różnych rodzajach biegów:

– Biegi na 5 i 10 km
– Rodzinny bieg terenowy
– Nordic Walking
– Biegi dla dzieci

O godz. 11:10 wystartuje bieg w przebraniach ulubionych bohaterów i bohaterek z bajek lub baśni, który będzie miał dystans ok. 400 m. Na ten bieg nie obowiązują zapisy, i choć jest organizowany w celach rozrywkowych, najszybsi zawodnicy zostaną nagrodzeni.

Każdy może znaleźć kategorię biegów najlepszą dla siebie. Na biegaczy czekają trasy o długości 5 km i 10 km, idealne zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych sportowców. A co, jeżeli bieganie nie jest dla Ciebie? Czeka Nordic Walking na trasie 5 km!

Oprócz sportowych wrażeń na miejscu dostępne będą darmowe atrakcje dla dzieci oraz park zabaw z dmuchańcami. Odbędzie się także losowanie hulajnogi elektrycznej.

To ostatni moment, aby się zapisać (do czwartku 16 maja):
Zapisz się tutaj

Organizatorem biegu są: Stowarzyszenie Ludzi Kreatywnych „Talent”, LZS  Sławice, PSP z Oddziałami Sportowymi w Dobrzeniu Wielkim.
Portal internetowy i miesięcznik Opowiecie.info objął to wydarzenie patronatem medialnym.

IX edycja Biegu „Od Jeziora do Jeziora” w Dobrzeniu Wielkim już w sobotę

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Studentka Public Relations na Uniwersytecie Opolskim. Interesuje się muzyką, chętnie czyta książki rozwojowe. Wolny czas spędza również na macie, ćwicząc jogę.