Serdecznie zapraszamy na dożynki gminy Popielów w niedzielę (10 września) w Popielowie i Popielowskiej Kolonii na łące przy skrzyżowaniu dróg Lipie Laski-Leger-Rybna-Popielowska Kolonia. Dożynki otworzy uroczysta msza święta, a impreza oficjalnie rozpocznie się o godz. 14:00.

Msza święta odbędzie się o godz. 10:30 w Popielowie. Zaraz po niej, o godz. 12:00, przez gminę przejedzie korowód dożynkowy, który wprowadzi wszystkich uczestników wydarzenia w dożynkowy klimat!

Oficjalne otwarcie imprezy nastąpi o godz. 14:00. Szykuje się bogaty program artystyczny, który zapewnią m.in. występy zespołów należących do Centrum Kultury w Popielowie oraz koncert zespołu „Zakuka”. Tego dnia odbędzie się także rozstrzygnięcie konkursu „Najpiękniej udekorowanej posesji” w gminie. Ponadto: animacje i warsztaty dla dzieci, dmuchańce, a także strefa gastronomiczna.

Gwiazdą wieczoru będzie występ Hanny Carmen – godz. 19:00. Dożynki zakończą się zaś zabawą taneczną z zespołem „Bravo” – godz. 20:30.

W organizację dożynek angażują się: Samorządowe Centrum Kultury, Turystyki i Rekreacji w Popielowie, gmina Popielów, sołectwo Popielów i sołectwo Popielowska Kolonia.

Zapraszamy!

 

Już 10 września odbędą się dożynki gminy Popielów

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Studentka Public Relations na Uniwersytecie Opolskim. Interesuje się muzyką, chętnie czyta książki rozwojowe. Wolny czas spędza również na macie, ćwicząc jogę.