Z okazji obchodów 140-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Starych Siołkowicach w sobotę (27 maja) odbędzie się Dzień Otwartych Drzwi. Czeka wiele atrakcji!

Impreza rozpocznie się o godz. 15:00 i potrwa do godz. 20:00. W programie m.in.: strażacki poczęstunek, czyli ciasto, grill, napoje i zimna niespodzianka, pokazy i prezentacje sprzętu strażackiego oraz jednostki OSP, przejażdżka samochodem strażackim, wodna zabawa strażacka, malowanie twarzy i kącik zabaw.

Będzie także możliwość wejścia na wierzę widokową OSP Stare Siołkowice, która jest drugim najwyższym punktem w tej miejscowości. Ponadto dla uczestników imprezy przygotowano aż trzy prelekcje, które podsumują najważniejsze działania jednostki na przestrzeni ostatnich lat. Będzie można się dowiedzieć, czym zajmuje się siołkowicka Ochotnicza Straż Pożarna i jakie dokładnie pełni funkcje.

Organizacja wydarzenia związana jest z obchodami 800-lecia Starych Siołkowic.
W sobotnią imprezę angażują się: OSP Stare Siołkowice, Akademia Młodego Strażaka w Starych Siołkowicach i gmina Popielów.

Serdecznie zapraszamy!

Już 27 maja OSP Stare Siołkowice zaprasza na Dzień Otwartych Drzwi

 

 

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Studentka Public Relations na Uniwersytecie Opolskim. Interesuje się muzyką, chętnie czyta książki rozwojowe. Wolny czas spędza również na macie, ćwicząc jogę.