Prawie połowa czerwca za nami, a to oznacza kolejny wernisaż w Galerii „STUDNIA” w Krapkowicach. Tym razem, w piątek (16 czerwca) o godz. 17.00, zostaną wystawione fotografie Jerzego Żyły.

Autor wystawy stara się fotografować wszystko to co go otacza, kiedy tylko dzieje się coś ciekawego bierze aparat w rękę i stara się znaleźć jakieś ciekawe ujęcia. Jego pasja do fotografii zrodziła się już dawno temu, kiedy to wraz z braćmi i kolegą, którym Jerzy Żyła poświęca swoją wystawę, założyli koło i robili zdjęcia pożyczonym sprzętem. Tak to się zaczęło.

Kocham przyrodę, zwierzęta, ludzi. Lubię fotografować wszystko to co się dzieje. Mam masę zdjęć z Krapkowic, z Opola, wszystko to co człowieka otacza można znaleźć na moich fotografiach – mówił Jerzy Żyła, autor wystawy – Na wystawie także będzie to wszystko. Będzie przyroda, będą zwierzęta, będą ludzie, których poznałem podczas mojego życia. Znajdzie się także parę fotografii z zagranicy. Niektóre fotografie będą większe, ale większość będzie zdjęć pocztówkowych, a te początkowe, który robiłem jeszcze za dzieciaka będą całkiem malutkie, bo wtedy był to format 9×6 i to właśnie te zdjęcia będą wystawione na wejściu – dodaje.

O oprawę muzyczną podczas wernisażu zadba Stanlej i Joanna Zelent.

Wystawa będzie dostępna do połowy lipca w Galerii „STUDNIA” w Krapkowicach przy ul. Młyńskiej 3

Serdecznie zapraszamy!

Organizatorem jest Stowarzyszenie Twórców i Artystów „Pasja”

Zobacz także: W krapkowickiej Galerii „Studnia” zostały wystawione prace Adama Werwińskiego

Już w najbliższy piątek wernisaż wystawy fotografii Jerzego Żyły w krapkowickiej Galerii „STUDNIA”

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Studentka Pedagogiki na Uniwersytecie Opolskim, pasjonująca się muzyką i motoryzacją, a ponadto to uwielbiająca podróżować. Zawsze uśmiechnięta, wierząca, że "To co nas nie zabije, uczyni nas silniejszymi".