W niedzielę 30 sierpnia na placu przy Balatonie zaprezentują się sekcje z dobrzeńskiego GOK. Będzie można spotkać się z instruktorami, porozmawiać o zajęciach i zapisać na nie swoje pociechy. A na finał, w ramach „Kina Pod Gwiazdami” zaplanowano seans „Za jakie grzechy, dobry Boże?”.

Wydarzenie zacznie się o godzinie 18.00 na placu między Balatonem i Okoniówką. Najpierw pojawią się sekcje ośrodka kultury i do 20.00 prezentować będą swoje umiejętności. To będzie również czas na zadawanie pytań i dyskusję nt. zajęć.

– Pojawią się tam wszystkie sekcje GOK takie jak mażoretki, grupa cyrkowa „Cudaki”, koło plastyczne i inne grupy. Już 1 września rozpoczyna się rok szkolny i działalność Gminnego Ośrodka Kultury znowu nabierze rozpędu, więc to wydarzenie będzie ułatwieniem dla osób, które będą chciały skorzystać z jego usług – powiedziała nam Anna Stawiarska z GOK w Dobrzeniu Wielkim.

O godzinie 20.30 zacznie się seans filmu Za jakie grzechy, dobry Boże?. To francuska komedia w reżyserii Philippe de Chauverona, która opowiada o konserwatywnych, katolickich rodzicach pragnących by ich cztery córki dobrze wyszły za mąż. Trójka z nich wychodzi jednak za mąż za mężczyzn z różnych stron świata o innych niż ich religia. Jedyna nadzieja w najmłodszej, która ogłosiła, że ma narzeczonego-katolika.
Film przyciągnął na sale kinowe miliony widzów i jest dobrze oceniany zarówno przez nich, jak i krytyków filmowych.

Wydarzenie odbędzie się zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym. Zaleca się utrzymanie dystansu społecznego i noszenie masek lub przyłbic .

Już w najbliższą niedzielę prezentacja sekcji GOK i pokaz filmowy nad Balatonemfot. mat. GOK w Dobrzeniu Wielkim

 

 

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Zawsze Pewnie, Zawsze Konkretnie