W sobotę 22 czerwca w Kaniowie (gmina Popielów) odbędą się jubileuszowe obchody 250-lecia miejscowości i 90-lecia OSP. W programie przemarsz przez Kaniów, występy artystyczne i wspólna biesiada, a wcześniej uroczysta msza święta. 

Obchody jubileuszów rozpoczną o godz. 12:00 uroczystą mszą świętą w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kaniowie. O godz. 13:15 wystartuje przemarsz przez Kaniów na plac biesiadny, a godz. 15:00 odbędzie się apel pod strażą.

Wspólna biesiada rozpocznie się o godz. 16:00. W programie wiele atrakcji i ciekawych wydarzeń: wspólny obiad, okolicznościowe przemówienia, uhonorowanie mieszkańców Kaniowa, występy artystyczne czy warsztaty dla małych i dużych. Z kolei wieczorem o godz. 19:00 uczestnicy będą bawić się z zespołem Omega.

Jubileuszowe obchody 250-lecia Kaniowa i 90-lecia OSP Kaniów odbędą się już w sobotę 22 czerwca. Na wydarzenie zapraszają: sołectwo Kaniów, OSP Kaniów i wójt gminy Popielów Sybila Stelmach.

Już w sobotę dwa jubileusze w Kaniowie – 250 lat sołectwa i 90 lat OSP

 

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Studentka Public Relations na Uniwersytecie Opolskim. Interesuje się muzyką, chętnie czyta książki rozwojowe. Wolny czas spędza również na macie, ćwicząc jogę.