Dziś (19 czerwca) około godz. 13.00 ul. Ozimskiej w Opolu doszło do wypadku. Zderzyły się dwa samochody osobowe.
Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu w pobliżu galerii handlowej. Osobowymi mitsubishi oraz volkswagenem podróżowali wyłącznie kierowcy. Obaj z obrażeniami ciała zostali zabrani do szpitala. Policja ustala szczegóły zdarzenia.
Fot. Mario











![Deszcz? Opolanie po raz kolejny zdali festiwalowy egzamin – cz. 4 [ZDJĘCIA] Deszcz? Opolanie po raz kolejny zdali festiwalowy egzamin – cz. 4 [ZDJĘCIA]](https://opowiecie.info/wp-content/uploads/2026/06/DSCN4575-214x140.jpg)