18 marca w sali OSP w Dobrzeniu Małym odbędzie się spotkanie dotyczące aktywności na obszarach wiejskich. O godz. 16:00 spotkają się sołtysi, a godz. 18:00 przedstawiciele OSP i organizacji. 

Samorząd Województwa Opolskiego organizuje szereg tematycznych spotkań w różnych obszarach naszego regionu, które mają na celu pokazać, co zyskali mieszkańcy danego terenu oraz co czeka ich w przyszłości. Spotkania dotyczą m.in.: kultury, sportu, turystyki, społeczeństwa, edukacji, zdrowia, polityki społecznej i obszarów wiejskich.

W poniedziałek, 18 marca, w sali OSP w Dobrzeniu Małym odbędzie się spotkanie dotyczące aktywności na obszarach wiejskich. O godz. 16:00 spotkają się sołtysi, a o godz. 18:00 przedstawiciele OSP i organizacji. Portal i miesięcznik Opowiecie.info objął to wydarzenie patronatem medialnym.

W kolejnych dniach czekają następne spotkania:

– 19 marca o godz. 16:00 spotkanie dotyczące aktywności w sporcie i turystyce w Łubiańskim Ośrodku Kultury (ul. Opolska 53)
– 20 marca o godz. 16:00 spotkanie dotyczące aktywności społecznej i społeczeństwa obywatelskiego w Restauracji „Pod Dębem” w Popielowie (ul. Kościuszki 15b).
– 21 marca o godz. 16:30 spotkanie otwarte z mieszkańcami powiatu opolskiego z udziałem marszałka i wojewody w Domu Kultury w Ozimku (księdza Kałuży 4)
– 22 marca o godz. 16:00 spotkanie dotyczące aktywności w kulturze w Ośrodku Kultury i Sportu w Prószkowie (ul. Daszyńskiego 6).

Już wkrótce spotkanie dotyczące aktywności na obszarach wiejskich w Dobrzeniu Małym

Już wkrótce spotkanie dotyczące aktywności na obszarach wiejskich w Dobrzeniu Małym

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Studentka Public Relations na Uniwersytecie Opolskim. Interesuje się muzyką, chętnie czyta książki rozwojowe. Wolny czas spędza również na macie, ćwicząc jogę.