Muzyka, kolory i znakomita zabawa. W sali OSP w Dobrzeniu Małym 3 lutego, odbył się karnawałowy bal przebierańców dla najmłodszych. Razem z dziećmi bawili się także rodzice. 

Karnawałowa impreza była nie lada atrakcją dla wszystkich przybyłych dzieci, zarówno tych młodszych, jak i trochę starszych. Na parkiecie już od godz. 16:00 rozbrzmiała muzyka, która poruszyła do tańca wszystkie małe stópki. Zabawie przewodził animator, który prowadził różnorodne tańce i konkursy, zaś kreatywne stroje karnawałowe dodawały kolorów całej imprezie.

– To jest tradycyjny coroczny bal, który organizujemy w okresie karnawału. Była przerwa w trakcie pandemii, ale teraz powróciliśmy już na dobre. Dzisiaj bawią się z nami dzieci z różnych miejscowości, zaprosiliśmy również ich rodziców – mówił Jan Kołodziej, sołtys Dobrzenia Małego. – Jest animator, który prowadzi całą imprezę, są tańce, konkursy, a nawet nowatorskie warsztaty, bo każde dziecko może zrobić sobie własny deserek owocowy.

Na karnawałowy bal przebierańców zostali zaproszeni rodzice, którzy bawili się razem ze swoimi pociechami. Specjalnie dla nich przygotowano „kącik kawowy”, a na dzieci również czekały poczęstunek i napoje.

@opowiecie.info Muzyka, kolory i znakomita zabawa. W Dobrzeniu Małym, 3 lutego, odbył się karnawałowy bal przebierańców dla dzieci. 🧡 #rozrywka #dzieci #karnawał #zabawa #zabawazdzieckiem #dzieciństwo #gminadobrzeńwielki ♬ A ram sam sam (comptine bébé) – HeyKids Comptine Pour Bébé

Zabawa podobała się dzieciom. – Jest fajnie. Jestem przebrana za Królowę Lodu, mam białą sukienkę i bardzo mi się podoba. I muzyka też jest super – przyznała Maja, uczestniczka imprezy.

Ale również i rodzicom. – Niedawno przyjechaliśmy, jesteśmy tutaj pierwszy raz, ale zabawa dla dzieci jest naprawdę fajna. Moja córka jest przebrana za czarnego kotka od babci, bo bardzo lubi koty – zaznaczała Ewa, mama małej uczestniczki.

Bal przebierańców został zorganizowany przez radę sołecką Dobrzenia Małego.

fot. Milena Skóra

 

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Studentka Public Relations na Uniwersytecie Opolskim. Interesuje się muzyką, chętnie czyta książki rozwojowe. Wolny czas spędza również na macie, ćwicząc jogę.