Karolina Bieganowska, uczennica klasy III gimnazjum Publicznej Szkoły Podstawowej w Zagwiździu, została laureatką dwóch konkursów wojewódzkich: Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego oraz Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego pod patronatem Kuratorium Oświaty w Opolu.

Po przejściu eliminacji konkursowych z języka polskiego i języka angielskiego na szczeblu Gminnym, rewelacyjnie poradziła sobie na szczeblu wojewódzkim.

Dzięki tytułowi laureata z języka polskiego oraz z języka angielskiego Karolina zostaje zwolniona z dwóch egzaminów gimnazjalnych z tych właśnie przedmiotów i uzyskuje wynik 100% oraz dodatkowe punkty w czasie rekrutacji do szkoły ponadgimnazjalnej.

Nauczycielką języka polskiego Karoliny jest mgr Aneta Jeziorna, a języka angielskiego uczy Karolinę mgr Anna Dańkowska-Mika.

Uczennicy serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce!

Inf. A. Jeziorna, A. Dańkowska-Mika

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Sekretarka, grafik, menadżer - w portalu Grupa Lokalna Balaton, a obecnie Opowiecie.info od 2016 roku. Prywatnie absolwentka kierunku Ekonomia na Politechnice Opolskiej. Wyznaje w życiu zasadę "Nic nie dzieje się przypadkiem". Zawsze uśmiechnięta optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych, zarówno w pracy jak i życiu codziennym.