victoria-chroscice-2017-natalia-gusta-015.jpg

© Natalia Gusta

Na pozycji lidera grupy I utrzymała się Victoria Chróścice, która wygrała 4:1 w Kościeliskach, a 1. miejsce w grupie II wciąż dzierży Pogoń Prudnik, która pokonała 1:0 Jędrzychów. Jak zakończyły się pozostałe spotkania 14. kolejki klasy okręgowej?

W grupie I TOR Dobrzeń Wielki pokonał 3:1 Hetmana Byczyna i wskoczył na drugie miejsce, spychając rywala na trzecie. Na trudnym terenie w Smarchowicach Śląskich 0:3 przegrała Piotrówka, z kolei Rodło Opole okazało się lepsze o trzy gole w Chrząstowicach, gdzie pokonało podopiecznych Adama Malika 6:3.

Naprzód Jemielnica rozgromił u siebie Śląsk Łubniany aż 5:0, Start Jełowa pokonał na swoim boisku Silesiusa Kotórz Mały 4:1, a Rudniki wygrały 3:0 z Olimpią Lewin Brzeski.

W grupie II nastąpił jedyny w kolejce podział punktów – Po-Ra-Wie II Większyce zremisowało 3:3 z Naprzód Ujazdem Niezdrowicami. W pozostałych meczach Odra II Groszmal Opole przegrała 1:2 w Racławiczkach, a GKS Głuchołazy, który jeszcze dwa tygodnie temu był liderem, dał się pokonać na swoim stadionie Orłowi Branice 0:3.

W tym samym czasie Walce przegrały u siebie z Bodzanowem-Nowym Świętowem 2:3, Racławia Racławice Śląskie pokonała na własnym boisku GLKS Kietrz 2:1. Oprócz tego, Piomar Tarnów-Przywory wygrał z Czarnymi Otmuchów 3:1, a Orzeł Źlinice z Victorią Cisek 4:3.

Wyniki 14. kolejki klasy okręgowej 11
12 listopada 2017:

GRUPA I
Naprzód Jemielnica – Śląsk Łubniany 5:0
TOR Dobrzeń Wielki – Hetman Byczyna 3:1
Żubry Smarchowice Śląskie – LZS Piotrówka 3:0
LZS Kościeliska – Victoria Chróścice 1:4
LZS Rudniki – Olimpia Lewin Brzeski 3:0
Start Jełowa – Sielesius Kotórz Mały 4:1
1. FC Chronstau-Chrząstowice – Rodło Opole 3:6
LZS Mechnice – PAUZA

GRUPA II

LZS Walce – Bodzanów-Nowy Świętów 2:3
Racławia Racławice Śląskie – GLKS Kietrz 2:1
LZS Racławiczki – Odra II Groszmal Opole 2:1
Piomar Tarnów-Przywory – Czarni Otmuchów 3:1
GKS Głuchołazy – Orzeł Branice 0:3
Orzeł Źlinice – Victoria Cisek 4:3
LZS Jędrzychów – Pogoń Prudnik 0:1
Po-Ra-Wie II Większyce – Naprzód Ujazd Niezdrowice 3:3

 

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

W dziennikarstwie od 9 lat, w fotografii o rok krócej. Miłośnik narciarstwa, karate i siatkówki, spośród których nie uprawia tylko trzeciej z dyscyplin. Przez całe życie poświęca się sportowi, choć w Opowiecie.info zajmuje się też innymi tematami. W wolnym czasie fotografuje krajobrazy, szczególnie podczas podróży, które tak bardzo kocha.