Dobra zabawa, pyszne jedzenie i wielka niespodzianka. Tego nie mogło zabraknąć na wspólnym biesiadowaniu z okazji Dnia Kobiet. Impreza odbyła się 8 marca w Ochotniczej Straży Pożarnej w Pokoju.

 

Jest to spotkanie z okazji Dnia Kobiet, w tamtym roku też odbyło się takie spotkanie i wszyscy byli bardzo zadowoleni, więc zdecydowaliśmy się je powtórzyć. Mamy tutaj poczęstunek, a lada moment pojawi się niespodzianka, którą zaplanowała nam Pani Wójt. Tutaj chodzi o to, żebyśmy się spotkały, wymieniły poglądami i porozmawiały o byle czym – mówiła Małgorzata Serafin, przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich.

Wszystkie kobiety z okazji swojego święta zostały zaproszone na wspólne biesiadowanie. Frekwencja dopisała,  jeszcze przed rozpoczęciem wspólnej biesiady, uczestników było o połowę więcej niż za pierwszym razem. Spotkaniu towarzyszyła luźna i przyjemna atmosfera, od szykowania aż do sprzątania.

Pomysł pojawił się dość spontanicznie, to była szybka akcja i to się po prostu zadziało. Informacja rozprzestrzeniła się przy pomocy poczty pantoflowej. Żeby zorganizować to wydarzenie składałyśmy się ze swoich środków, aby nie obciążać budżetu Koła. Uważamy, że takie spotkania mają ogromne znaczenie, możemy się spotkać, porozmawiać, dobrze bawić, a przede wszystkim wszyscy się integrujemy oraz lepiej poznajemy – dodaje Małgorzata Serafin.

Wielką niespodzianką, o której była mowa, okazał się śpiewak operowy – Bartosz Nowak, który brał także udział w 11. Edycji Masterchefa. Jego występ był ogromnym zaskoczeniem dla wszystkich zgromadzonych.

Organizatorem spotkania było Koło Gospodyń Wiejskich w Pokoju.

Fot. Natalia Kwosek

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Studentka Pedagogiki na Uniwersytecie Opolskim, pasjonująca się muzyką i motoryzacją, a ponadto to uwielbiająca podróżować. Zawsze uśmiechnięta, wierząca, że "To co nas nie zabije, uczyni nas silniejszymi".