Nie będzie przesadzarki drzew, nie będzie antysmogowego drona.  Nie będzie także remontu biblioteki w Publicznej Szkole Podstawowej nr 24 w Groszowicach. Będzie za to wyborczy aquapark.

Radni miejscy Opola nie potrafili sie zmobilizować. Podczas dzisiejszej sesji nadzwyczajnej dziesięcioro z nich nie głosowało. Zabrakło jednego głosu. W ten sposób pogrzebano nadzieję na zahamowanie dewastacji powietrza nad stolicą regionu.

Natomiast prezydent Wiśniewski zajmie sie  intensywnie przygotowaniem projektu funkcjonalno-użytkowego związanego z budową aquaparku przy ul. Oleskiej czy zakupem agregatu prądotwórczego na stadion Odry Opole.

Interesujacy w całej sprawie jest również fakt, że nie głosował radny Marcin Gambiec (jego głos przeważyłby). Czyżby w ten niezrozumiały sposób rozpoczął swą kampanię wyborczą?

Wiemy, że po głosowaniu spotkał się z prezydentem Wiśniewskim. O czym romawiali? Podobno o remoncie biblioteki… czyli kampania wyborcza…

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Dziennikarz, publicysta, dokumentalista (radio, tv, prasa) znany z niekonwencjonalnych nakryć głowy i czerwonych butów. Interesuje się głównie historią, ale w związku z aktualną sytuacją społeczno-polityczną jest to głównie historia wycinanych drzew i betonowanych placów miejskich. Ma już 65 lat, ale jego ojciec dożył 102. Uważa więc, że niejedno jeszcze przed nim.