Z okazji Dnia Dziecka ogłaszamy konkurs. Do wygrania 2 x 2 bilety do kina Helios w Karolince na zbliżający się weekend 1-2 czerwca. Aby wziąć udział w konkursie, należy pod postem na Facebooku napisać o swojej ulubionej bajce/filmie z dzieciństwa albo o tym, co najbardziej lubi oglądać Twoje dziecko. 

Zbliża się Dzień Dziecka, dlatego z tej okazji zachęcamy Was do udziału w konkursie. Do wygrania 2 x 2 bilety do kina Helios Karolika na seanse z konkursami na dni 1 -2 czerwca.

Zasady konkursu są proste: wystarczy pod postem na Facebooku napisać, jaka była Wasza ulubiona bajka/film z dzieciństwa i dlaczego właśnie ten tytuł utkwił Wam w pamięci. Można również napisać o tym, co uwielbia oglądać Twoje dziecko.

Dwie osoby, których komentarze zbiorą najwięcej polubień, otrzymają każda po dwa bilety do kina Helios w Karolince na seanse z konkursami na dni 1-2 czerwca. Lista seansów znajduje się tutaj. 

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w piątek 31 maja po godz. 12:00. 

Konkurs! Wygraj bilety do kina Helios w Karolince

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Studentka Public Relations na Uniwersytecie Opolskim. Interesuje się muzyką, chętnie czyta książki rozwojowe. Wolny czas spędza również na macie, ćwicząc jogę.