Napisz esej, zrób kilka zdjęć i uzasadnij, dlaczego akurat Twoje źródło ciepła powinno być wymienione na nowoczesne i ekologiczne. Termin zgłoszeń mija 11 listopada 2018 roku.

Przedmiotem konkursu jest napisanie przez uczestnika eseju, w którym opisze on aktualne źródło ciepła w jego domu (ogrzewania i ciepłej wody użytkowej) z wytłumaczeniem, dlaczego w jego życiu ważna jest ochrona środowiska i wykorzystanie odnawialnych źródeł energii. Uczestnik powinien dołączyć kilka aktualnych zdjęć urządzenia grzewczego w jego domu, a także uzasadnić, dlaczego akurat jego źródło ciepła powinno być wymienione na nowoczesne i ekologiczne urządzenia De Dietrich.

Konkurs „Źródło domowego ciepła”, został zorganizowany w ramach obchodów 20-lecia firmy De Dietrich Technika Grzewcza, dla osób zainteresowanych wymianą starych, nieekologicznych źródeł ciepła w swoich domach. W ramach konkursu przewidziano 5 nagród o łącznej wartości ponad 60 tysięcy złotych, a jego idea jest prosta i polega na napisaniu przez uczestnika krótkiego eseju na temat konkursowy związany z ekologią. W związku z tym, że wymiana nieekologicznych, trujących urządzeń grzewczych na wysoko-efektywne i ekologiczne wpisuje się z założenia rządowego Programu Czyste Powietrze. Wszystkie informacje dotyczące konkursu zostały zamieszczone na specjalnej stronie: https://dedietrich.pl/konkurs/.

Konkurs „Źródło domowego ciepła”

Fot. chrzastowice.pl

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Zawsze Pewnie, Zawsze Konkretnie