Lato w Zawadzie to impreza z tradycjami, która jest organizowana od 2003 roku. W tym roku wraca z przytupem, zapraszamy na weekend (9-10 lipca) pełen zabawy.

Zacznie się w sobotę (9 lipca) o godz. 15.00, wtedy odbędzie się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Lata w Zawadzie. Będzie okazja do spotkania miłośników motoryzacji, mnóstwo atrakcji dla dzieci, o dobry humor uczestników zadba kabaret „Kafliki”, a wieczorem będzie można potańczyć przy akompaniamencie zespołu Remedium.

W niedzielę (10 lipca) start o godz. 14.00, scenę przejmą podopieczni Ogniska Artystycznego „Preludium”, następnie posłuchać można będzie dźwięków wygrywanych na „fletni Pana”, strażacy ochotnicy zmierzą się w turnieju „Wasserball”, wieczorem do zabawy zaprosi zespół Atlantis.

Portal Opowiecie.info objął wydarzenie patronatem medialnym. Zapraszamy.

Lato w Zawadzie – impreza dla dużych i małych już w weekend

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Sekretarka, grafik, menadżer - w portalu Grupa Lokalna Balaton, a obecnie Opowiecie.info od 2016 roku. Prywatnie absolwentka kierunku Ekonomia na Politechnice Opolskiej. Wyznaje w życiu zasadę "Nic nie dzieje się przypadkiem". Zawsze uśmiechnięta optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych, zarówno w pracy jak i życiu codziennym.