W sobotę 3 października doszło do śmiertelnego wypadku motocyklisty na DK46 w Lędzinach (gm. Chrząstowice). Informację o zdarzeniu służby otrzymały chwilę przed godz. 12.00. 

– Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu policjanci, Kiedy kierujący zefirą z przyczepą skręcał w lewo, w przyczepę uderzył jadący z przeciwległego kierunku motocyklista – mówi mł. asp. Agnieszka Nierychła, rzecznik prasowy KMP w Opolu.

Motocyklista siłą odrzutu uderzył w audi i fiata tipo.

– Pomimo podjętej reanimacji niestety nie udało się przywrócić czynności życiowych 37-latka, który kierował jednośladem – informuje rzecznik opolskiej KMP.

Na miejscu wciąż pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratury. Utrudnienia w ruchu potrwają do trzech godzin, z ruchu wyłączony jest jeden pas. Policja wyjaśnia dokładny przebieg zdarzenia.

Fot. Mario

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Dziennikarka, redaktor wydania miesięcznika Opowiecie.info. Wcześniej związana przez 10 lat z Nową Trybuną Opolską w Opolu. Pisze o tym, czym żyje miasto, z naciskiem na kulturę. Fanka artystów i muzyków, brzmień pod każdą postacią oraz twórczych inicjatyw. Lubi dużo rozmawiać. W wolnym czasie jeździ na koncerty i festiwale, czyta książki i ogląda filmy – dość często o mafii.