Lubisz śpiewać? Może to twoja szansa

Za miesiąc, czyli 16 lutego, w Tułowicach odbędzie się XV Festiwal Piosenki z Serduszkiem. We wtorek 16 lutego od godz. 9:30 w sali Tułowickiego Ośrodka Kultury (TOK) rozpoczną się przesłuchania konkursowe. Na godz. 14:30 zaplanowano ogłoszenie wyników, rozdanie nagród i koncert laureatów.

Celem festiwalu jest konfrontacja dorobku artystycznego wokalistów w ramach tematyki piosenek o miłości (fesiwal związany jest z Walentynkami). W konkursie może uczestniczyć każdy, kto zgłosi się przed zamknięciem listy uczestników i nie ma więcej niż 24 lata (rocznik 1992 i młodsze). Dolnej granicy wieku nie ma.

Zainteresowani konkursem powinni zapoznać się z jego regulaminem, który można pobrać pod adresem:

https://www.tulowickiosrodekkultury.pl/pliki/plik/xv-festiwal-piosenki-z-serduszkiem-regulamin-1452536496.pdf

Jeśli zdecydują się wziąć w nim udział, muszą wypełnić kartę zgłoszeń i przekazać ją do TOK pocztą zwykła lub elektroniczną, ewentualnie faksem lub osobiście. Adresy podane są w regulaminie. Kartę zgłoszeń, jako plik .doc można pobrać pod adresem:

https://www.tulowickiosrodekkultury.pl/pliki/plik/karta-zgloszen-2016-1452536493.doc

Kartę zgłoszeń jako plik .pdf można pobrać pod adresem:

https://www.tulowickiosrodekkultury.pl/pliki/plik/karta-zgloszen-2016-1452536493.pdf

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Autorzy, którzy chcą, aby ich artykuły, napisane na łamach "Grupy Lokalnej Balaton" w latach 2013-2016, widniały na portalu informacyjnym Opowiecie.info proszeni są o przesłanie tytułu artykułu oraz zawartych w nim zdjęć na adres: news@opowiecie.info